Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már "készen...

Van itt olyan, aki már "készen" kapott egy gyermeket a párja mellé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párjának, korábbról volt egy gyermeke. Nálunk ráadásul nagyon pici is volt, mikor összekerültünk (1 éves). Ki hogyan élte ezt meg? Soha nem hiányzott, hogy egy kapcsolatban nem érzed azt, hogy te vagy neki a legfontosabb?
2010. aug. 9. 10:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

14:05


ez most hogyan kapcsolódik ide?

2010. aug. 9. 14:11
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt érzem, mai napig, hiszem a gyerel 3 éves,és ragaszkodik az apjához! Én nehezen élem meg,voltak viták a gyerek miatt,de tényleg a türelem a fontos
2010. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mi miatt voltak viták? Én lassan már nem is mondok semmit a gyerekkel kapcsolatban, nehogy úgy tűnjön, nem látom szívesen.
2010. aug. 13. 16:59
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Lányok,lányok.

tessék észrevenni nem a gyerekek hibássak,abba,ha nincs idő rátok.

Ez bizony a párotok sara.

Na de nekik úgy látszik így kényelmesebb.Végülis egyszer már minimum megbuktak párkapcsolat terén.Tessék átértékelni,hogy a barátaitok hanyagolnak benneteket,vagy ti akartok túl sokat.

A gyerek sose hibás!

2010. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ühüm, kettő felnőttet.

Az egyik első volt, amit megkedveltem a páromban, hogy mennyire jó apja a gyerekeinek, hogy mindig számíthatnak rá, hogy már-már naivitásba átmenően hiszi, hogy remek barátja lehet a gyerekeinek. A lánya már férjnél volt, amikor összekerültünk, a fia meg otthon, de neki sohasem volt anyja, lévén, hogy az a nő csecsemő kisfiát otthagyta a páromnál. A gyerek most 16, abszolút tiszta apja, tagadhatatlanul ugyanaz az alkat, ugyanaz a jellem. Lehetetlen nem kedvelni. :)

2010. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

a kommentedre irok kedves kérdező!

a viták legtöbbje abból adódtak hogy mért nem figyelek jobban a gyerekre, de ha mondok valamit a gyerekkel kapcsolatban amit szerintem nem ugy kellene tenni,pl a nevelésében (csak vélemény) akkor jön a vita hogy miért mondom,nem én vagyok az anyja..

igy már bele sem szólok ha rossz a gyerek..

2010. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

18.30:az addig oké,hogy nem kell beleszólni más nevelési elveibe.(én sokat vigyázok más gyerekeire,meg lehet tanulni azt,hogy mégha szerintem nem helyes,akkor se szólok.Nem az én dolgom.Sőt! a saját gyerekeim megértik,hogy miért lehet a vendéggyereknek,amit nekik nem.Ez igazából rajtunk múlik.Majd akkor fogod igazán megérteni,ha saját gyermeked lesz.)

Az,hogy te vigyázol rá láthatás alatt,nos ez helytelen.Az apának kellene foglalkoznia vele.Miért nem teszi?

2010. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fogható a türelmetlenségére! elég rossz de nincs türelme.mondtam már neki hogy neki kellene foglalkoznia vele.vagyis többet! mert foglalkozik vele..csak akkor is többet kellene!
2010. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem jó,mi lesz,ha gyermeketek lesz.

Szerintem próbáld ki,hogy programot csinálsz,ha ott a gyerek(szülő,barátnő látogatás,vásárlás)

Nem az ingyen bébiszitter vagy.Ez nem gonoszság,de később sok rossztól kíméled meg magadat,ha most betanítod.

2010. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarlak megbántani, de egy gyereket nem "készen" kapsz. A gyerek a pasashoz tartozik. Továbbmegyek: nagyon jól tudtad, hogy a kiszemeltnek gyereke van, amikor "összekerültetek", ha zavar, akkor gondolkozhattál volna előre is. Vagy úgy gondoltad, majd elmúlik? Csak az én szememet bántják ezek a kifelyezések? ("készen kapni";"összekerülni") Azt meg ne is várd el, hogy te legyél az első. A gyerek volt hamarabb :) és még az is lehet, hogy ő marad tovább is. Próbáld meg NEM megnehezíteni az életüket azzal, hogy "belekötsz" a gyerekbe. Ha egy éves kora óta velük vagy, igazán viselkedhetnél vele úgy mintha az anyja lennél, de úgy beszélsz róla, mint egy "termékről", vagy mintha egy kellemetlen mellékhatás lenne. Itt az ideje felnőni, te csak egy nő vagy, ő meg A GYEREK. Benned a spermája folyik, benne meg a VÉR-e. Jó, hogy ő az első. Ne haragudj ha megbántottalak. További szép napot :)
2010. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!