Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam húgom amint a...

Rajtakaptam húgom amint a neten másnak/másoknak adja ki magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A húgom 13 éves, és megtaláltam a gépen pár lány fotóját.

Minden lányról kb. 5 kép. Felnéztem chat-hu-ra, és láttam, hogy megvolt jegyeztetve a név plusz jelszó.


Beléptem a saját nevemmel, rákerestem az adott névre, és hamis adatok voltak megadva az adatlapon, és azok a képek voltak feltöltve, amik a gépen találhatóak. A "kitalált" lány adatlapján a barátok között megtaláltam a többi lányt is, gondolom hamis adatokkal. Naplózottak között szétnéztem, és fura msn címeket találtam. Gondolom "azoké" a lányoké. Láttam, hogy azokat a képeket küldte el, mintha ő lenne.


Amikor rákérdeztem, hogy kik ezek a lányok a képeken, akkor csak annyit mondott flegmán, hogy ismerősök.


Mondtam neki, hogy ne hazudjon már a szemembe, és ilyet ne csináljon, mert más képével visszaélni rossz dolog. De ő rántott egyet a vállán és kiment..

Megpróbáltam törölni, de nem tudom a jelszókat..


Szóljak a szüleinknek, vagy mit csináljak?


17L


2010. aug. 8. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem próbáld meg neki megmagyarázni, hogy ez csúnya dolog, megbánthat másokat. Fiatal még, szívasd meg egy kicsit, ha van több gép, regelj fel egy fiúként, hízelegj neki, és utána mondd meg, hogy neki is rosszul esik.

Vagy ha tényleg ismerősök képével csetel, akkor róla csinálj accountot, és közös ismerősök előtt kicsit alázd :) Valamiből tanulni kell.

2010. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövi...
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem hagyd,elöbb útobb úgyis megunja,kinő belőle. Mi is csináltunk ilyet barátnőmmel,h más nevében chateltünk. Olyan képet mentettünk le aki az ország másik felében lakik,vagy ilyesmi aztán így huztunk ki információkata pasiktól :D
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg nyugodtan szólj a szüleiteknek és ne gyerekes kis játékokkal szívasd meg!Egyelőre még csak ilyenekkel "szórakozik",de mi lesz,ha majd webcamba mutogatja magát meztelenül vagy össze ismerkedik valakivel a neten és az illető pedofil?Lehet röhögni,lehet azt mondani,hogy túl reagálom de nekem már járt így ismerősöm és a mai világban nagyon is megtörténhet.
2010. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én meg néha fiúnak adom ki magam pedig 17 éves lány vagyok... Unatkozom, jó móka és ennyi... Ilyen helyeken mint pl. a Chat.hu azt mond az ember amit akar... Hagyd a fenébe, baja biztos nem leaz belőle, különben nem mondanám ezt. Felesleges ezzel foglalkoznod...
2010. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amig nem talalkozik senkivel, addig nincs baj. En is szoktam ezzel szorakozni, ha nincs programom este, es mar mindenki alszik:)
2010. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oszinten, ez 13 evesen nem olyan nagy dolog. Szerintem szinte mindenki csinalja kivancsisagbol fiatalon. Ebbol meg nem kovetkezik, hogy majd meztelenul mutogatja magat kesobb meg ilyenek. Amugy az is lehet, hogy nincs megelegedve magaval, es onertekelesi gondjai miatt kuldott masrol kepeket. Ne szivasd, mert azzal nem ersz el semmit. Inkabb ulj le vele megbeszelni, megkerdezni, hogy mi a gondja. Meg olyan fiatal, miert kellene ilyenert felelossegre vonni? Nem irtal olyat, amibol az jonne le, hogy bajba keverte magat.
2010. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig marhaságokat írok a chat.hu-ra.

És ma találkoztam egy olyan csajjal, akiről kiderült, hogy igazából fiú. Pedig képe is volt...

2010. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem értesd meg vele hogy ez nem játék,bár ez ilyen korban még elmegy.De késöbb már komoly problémákhoz vezethet.Engem egy haverom közel 2 évet szivatott.lánynak adva ki magát,majd mástol tudtam meg...hát na ez volt a rossz érzés
2012. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!