Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is van ilyen? Vagy...

Mással is van ilyen? Vagy csak engem "átkoztak" meg?

Figyelt kérdés

Problémám nagyon összetett, igyekszem a lehető legrövidebben leírni :)

20 éves lány leszek az idén, és egy baromi nagy szerencsétlenségnek érzem magam.

Kezdjük csak az apróságokkal, például ha bemegyek egy boltba, vagy megbotlok a küszöbbe, vagy neki megyek valakinek, vagy akármi, de valami mindig történik velem. Egy hónapja voltunk lagziba, ki volt aki majdnem elvágódott a kávéval a kezébe, mert a háta mögé került vmi? Hát természetesen én.

Aztán jön az, h engem nem ismer fel/meg senki.

Valakivel beszélgetek jókat, több órát, vagy megismerek valakit, előfordul hogy rá akadok iwiwen. Megörülök, bejelölöm, erre jön a levél hogy ki is vagyok én. Képem van fent, azt hiszem elég felismerhető vagyok.

Aztán a főiskola. Saját csoporttársaim nem ismernek fel, akikkel előtte tananyagról beszéltünk, vagy előadáson egymás mellett ültünk. Ilyenkor nem is köszönnek.

Nem vagyok bolond, reális embernek tartom magam, nincsenek megnyilvánulásaim, olyan vagyok mint bárki más.

A középiskola fekete báránya voltam világ életembe. Az elején mindenkivel beszélgettem, aztán fúrni kezdtek, mondván nem vagyok nekik szimpatikus. Esküszöm, soha senkit nem bántottam, és mindenkivel kedves voltam!!

Ha tesi órán kosárlabdáztunk, és a csapatkapitányok embereket választottak, mindig én voltam a "maradék", aki senkinek sem kellett.

Mikor főiskolára bekerültem, ki volt az akit megpróbáltak kicsinálni? Természetesen én. Mert nem iszom, nem bulizom, és mert nem bírom elviselni azt h engem figyelnek milyen ruhát viselek, vagy épp mennyibe kerülhetett a rajtam lévő felső. Egy illető mindenféle hazugságot kezdett rólam terjeszteni, persze akik nem ismertek engem, neki hittek.

Szerelmi életem kész katasztrófa, elég sok mindenkinek tetszem, de senki sem veszi a fáradtságot h megismerjen közelebbről, mindenkinek csak "arra" lennék jó, magukba bolondítanak, majd mikor rájönnek h nem vagyok könnyen kapható, akkor dobnak.

Szexuális életem is kész K.O, lehetetlen velem lefeküdni, mert nagyon stresszelek, emiatt nem mennek a dolgok odalent. Egyre zárkózottabb lettem, depresszióba estem.

Barátaim érdekbarátok, nem keresnek engem, csak hogyha szükség van valamire, vagy épp nincs kivel menni bulizni. Rengeteg bánat ért mostanába, senki sem kérdezte volna tőlem meg hogy hogy vagyok. Elmondásuk szerint mind szeret engem, csak épp "nincs rám idő".

17-18 évesen míg bulizni jártam, minden ismerősöm, szomszédtól kezdve csak kihasznált, mivel autóm van, szállítgassam őket, hisz úgy is arra megyek amerre ők, akkor miért ne. Párszor megtettem, majd leállítottam őket, természetesen én voltam a szemét.

Magamba forduló lettem, elvesztettem a maradék életkedvem is, nincs ami boldogítana. Gondolom ahogy elolvastatok azt gondoljátok oka van mindennek, pedig esküszöm nektek nincs, jó lelkű, barátkozósnak tartom magam, és nem értem mi a baj, mit tegyek, egyszerűen minden erőm elvesztettem már, és az emberek felé sem tudok nyitni. Más is van így, vagy csak engem átkoztak meg?:(


2010. aug. 8. 17:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem reagálsz hogy hányan felajánlották a barátságukat, és írtak msn címet, vagy hogy küldj privit? Írhatnál, ha már felajánlották. :)
2010. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

igen, éppen most akartam :)

örülök h vannak még kedves emberek, ilyenkor kezd egy picit visszajönni az emberekbe fektetett bizalmam.

Fogok írni mindenkinek, de szerintem csak késő este mert 2 órája dekkolok a gépnél, és lassan mennem kellesz.

vagy nem tudom h nekem ki van-e írva h lehet privátot küldeni, ha igen írhattok ti is, reagálok mindre, ígérem :)

kiírnám ide az email címem, de szeretnék inkognitóba maradni, nem akarom h esetleg ismerősökre bukkanjak, és nevessenek rajtam amiért kiírtam magamból a szerencsétlen életem :)

2010. aug. 8. 18:32
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te érzed magad így, nekem is elég rossz időszakom van már évek óta, és ahogy olvasgattam a válaszokat vagyunk még így páran. Nekem az jött le az írásodból, hogy okos lány vagy, hidd el változni fog a helyzet. Mindenkinek van rossz periódusa, de még olyan fiatal vagy és annyi jó dolog áll előtted, ne legyél már szomorú :)

22f

2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%

Mintha én lennék, azt hittem ez nem túl gyakori eset, de már látom, h elég elterjedt,sajnos:(


Ha van rá lehetőséged, válts életvitelt,-én pl futni járok, és kerékpározni.

Fősulis "ismerőseimmel" én sem tartom a kapcsolatot, én hamar el tudtam helyezkedni, ők nem, ebből következett, h csak azért kerestek, h szerezzek állást. Én nem segítettem senkinek, mert nem felejtek.

Igazi barátság nagyon ritka, nekem egy jóbarátom van, és hidd el, elég ennyi.

Az érdekembereket messze elkerül, így nem bánthatnak.

Ami a sete-sutaságot illeti... nos, még mindig leiszom magam kávéval, szétszórom az irataimat, kiesik a kezemből a toll, de ez inkább vicces, és egyedivé tesz.:) Találhatsz értelmes embereket, könyvtárakban, parkokban, jégkori pályán...és hidd el, a legtöbbjük szintén hasonlóan érez.

25F

2010. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. Én sem értem ez miért van.

Mondjuk én nagy filmbolond vagyok, szóval ez azért leköt és szórakoztat.


22/F

2010. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

úúú szegénykém:) Én is ilyen vagyok, képzeld nemrég leforráztam magam olyan béna vagyok... De olajjal, a combom hülyére égett:) Barátaim sem nagyon vannak... Semmi nem sikerül, bármibe fogok. 2 nagy szerencse ért, hogy megismertem a férjemet és hogy született egy csodás kislányom:)

Ha gondolod, nyugodtan írj privit:)

2010. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

akkor én meg leírom magamat...én iszonyat határozott vagyok...lényegében nagyon népszerü...a legtöbb csaj totál irigy rám...a pasik nagyrésze azt izéli hogy ilyen barátnőt szeretne, főleg ha jobban megismernek...

amúgy az átlagos vélemény rólam hogy egy beképzelt plázap*csácska vagyok csöppnyi ésszel...

egyetemre járok(szociológus leszek), dolgozom (ügyvédi irodában), sokat olvasok, átlagos müveltséggel minimum rendelkezem, és még egész jól is nézek ki (ismerem a hibáimat, előnyeimet és ezáltal ki tudom magambol hozni a legjobbat)...nagyon társasági ember vagyok, mindig a középpontban találom magam...mindenki azt hiszi h sose unatkozom mindig van kivel lennem bomlik utánnam mindenki...még ha igy is van hát nem mernek bomlani...a pasik mindig akarnak vmit tőlem a csajok meg kifejezetten utálnak (mindig az van h nem ismernek, aztán ha beszélgetnek velem jééé te ilyen jó fej vagy? azt előtte meg jól leírtak...) és láss csodát mégis olyan magányos vagyok h az hihetetlen...


erősíts a jellemeden ahogy előttem is mondták...ha határozott a fellépésed nem fognak beléd kötni hidd el...belém még sose kötöttek...pont ezért mert az utcán is képes vagyok végigvonulni (állitolag k*rv* beképzelt vagyok de nem tehetek rola hogy ilyen a kisugárzásom...én nem akarom :D)határozottság...és iszonyat nagy bátorság...h ne tudjon senki zavarba hozni stb. hogy visszaszólj vmi csípőset ha cikizni próbálnak...


szerintem még aranyos is az h ilyen kis "ügyetlen" vagy :) de ez nem jelentheti azt h nem vagy egy igazán határozott tipus...hozd ki magadból a legjobbat...ismered magad eléggé a leirtak alapján...kicsit elemezd önmagad...

soksikert!!!!


22L

2010. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok választ!

Örülök hogy vannak még kedves, értelmes, segítőkész emberek :)

Több mint 10 mailt kaptam tőletek, volt akit én vettem msnre, volt aki engem, igyekszem mihamarabb netközelbe lenni hosszabb ideig, és nagyon szívesen beszélgetek mindenkivel! :)

2010. aug. 10. 00:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!