Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is van ilyen? Vagy...

Mással is van ilyen? Vagy csak engem "átkoztak" meg?

Figyelt kérdés

Problémám nagyon összetett, igyekszem a lehető legrövidebben leírni :)

20 éves lány leszek az idén, és egy baromi nagy szerencsétlenségnek érzem magam.

Kezdjük csak az apróságokkal, például ha bemegyek egy boltba, vagy megbotlok a küszöbbe, vagy neki megyek valakinek, vagy akármi, de valami mindig történik velem. Egy hónapja voltunk lagziba, ki volt aki majdnem elvágódott a kávéval a kezébe, mert a háta mögé került vmi? Hát természetesen én.

Aztán jön az, h engem nem ismer fel/meg senki.

Valakivel beszélgetek jókat, több órát, vagy megismerek valakit, előfordul hogy rá akadok iwiwen. Megörülök, bejelölöm, erre jön a levél hogy ki is vagyok én. Képem van fent, azt hiszem elég felismerhető vagyok.

Aztán a főiskola. Saját csoporttársaim nem ismernek fel, akikkel előtte tananyagról beszéltünk, vagy előadáson egymás mellett ültünk. Ilyenkor nem is köszönnek.

Nem vagyok bolond, reális embernek tartom magam, nincsenek megnyilvánulásaim, olyan vagyok mint bárki más.

A középiskola fekete báránya voltam világ életembe. Az elején mindenkivel beszélgettem, aztán fúrni kezdtek, mondván nem vagyok nekik szimpatikus. Esküszöm, soha senkit nem bántottam, és mindenkivel kedves voltam!!

Ha tesi órán kosárlabdáztunk, és a csapatkapitányok embereket választottak, mindig én voltam a "maradék", aki senkinek sem kellett.

Mikor főiskolára bekerültem, ki volt az akit megpróbáltak kicsinálni? Természetesen én. Mert nem iszom, nem bulizom, és mert nem bírom elviselni azt h engem figyelnek milyen ruhát viselek, vagy épp mennyibe kerülhetett a rajtam lévő felső. Egy illető mindenféle hazugságot kezdett rólam terjeszteni, persze akik nem ismertek engem, neki hittek.

Szerelmi életem kész katasztrófa, elég sok mindenkinek tetszem, de senki sem veszi a fáradtságot h megismerjen közelebbről, mindenkinek csak "arra" lennék jó, magukba bolondítanak, majd mikor rájönnek h nem vagyok könnyen kapható, akkor dobnak.

Szexuális életem is kész K.O, lehetetlen velem lefeküdni, mert nagyon stresszelek, emiatt nem mennek a dolgok odalent. Egyre zárkózottabb lettem, depresszióba estem.

Barátaim érdekbarátok, nem keresnek engem, csak hogyha szükség van valamire, vagy épp nincs kivel menni bulizni. Rengeteg bánat ért mostanába, senki sem kérdezte volna tőlem meg hogy hogy vagyok. Elmondásuk szerint mind szeret engem, csak épp "nincs rám idő".

17-18 évesen míg bulizni jártam, minden ismerősöm, szomszédtól kezdve csak kihasznált, mivel autóm van, szállítgassam őket, hisz úgy is arra megyek amerre ők, akkor miért ne. Párszor megtettem, majd leállítottam őket, természetesen én voltam a szemét.

Magamba forduló lettem, elvesztettem a maradék életkedvem is, nincs ami boldogítana. Gondolom ahogy elolvastatok azt gondoljátok oka van mindennek, pedig esküszöm nektek nincs, jó lelkű, barátkozósnak tartom magam, és nem értem mi a baj, mit tegyek, egyszerűen minden erőm elvesztettem már, és az emberek felé sem tudok nyitni. Más is van így, vagy csak engem átkoztak meg?:(


2010. aug. 8. 17:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
62%
13 éves vagyok én is,és nekem minden jól megy. Aranyos barátnők igaz a szüleik furák
2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
88%

Én annyit tudok mondani, hogy próbálj meg erősíteni a jellemeden. Ne hagyd magad, ha beléd akarnak kötni, és semmiképp ne hagyd kihasználni magad. Általában az ilyen jólelkű lányok mint te, szenvednek a legtöbbet. Mert ahogy kivettem a szavaidból te az vagy. Ha elkezdenek sértegetni, ne legyél rest visszaszólni. Nem mindig jó tanács az okos enged, sőt...


Az érdekbarátaidat meg egyenesen húzd le a klotyón. Ha az én barátnőm azt mondja hogy szüksége van rám, akkor nincs olyan hogy nincs időm rád! Még ha a világ másik végén vagyok, akkor is visszajövök hozzá. Az ilyenekkel nem szabad tartani a kapcsolatot, egyenesen dobni kell őket. Velem is próbálkoztak már ilyen gazdag libák (akiknek történetesen tetszett a bátyám) és azért akartak hozzánk jönni, nekik egyenesen beintettem, hogy ide be nem teszed a lábad kisanyám.


Próbálj meg a sarkadra állni, és ne legyen rád kirakva egy " ki tudtok használni" tábla, mert akkor soha nem leszel boldog.


Egyszóval, próbálj meg kicsit úgymond agresszívebb lenni az ilyenekkel lenni, és akkor belátják, hogy te egy belevaló csaj vagy, és nem érdemes veled szemétkedni, hanem inkább barátkozni!


A fiúkhoz meg próbálj meg te közeledni. Tudom, könnyű mondani. DE hidd el, hogy eddig én se mertem közeledni a helyesebb fiuk felé, a sok csúnya meg mind rám akaszkodott meg járni akartak velem. De utána vettem a bátorságot, és közeledtem én is sikerrel :)


A leírtak alapján szép lány vagy, nincs mitől félned, a szex meg azért nem megy, mert nem bízol meg a másikban, mert folyton azt pörgeted az agyadban, hogy csak "erre" kellek neki. Mielőtt a szexre kerül a sor, ülj le a fiúval és beszéld meg, hogy nem erről fog szólni a kapcsolat. És próbáld meg nem mindennek a rossz oldalát keresni, és megbízni a párodban :)


Na szóval, remélem sikerült leírni a véleményem és megpróbálsz változtatni :)


Sok sikert!

2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

ha barátom volt mindig nekem kellett utána menni, én ismerkedtem legtöbbször, kihasználtak, olyan mintha a homlokomra lenne írva nagy betűkkel h LÚZER.

ismerőseim mondták nézzem meg a Titok c. filmet, állítólag én vonzom be magamnak a rosszat :S

2010. aug. 8. 17:30
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
dobj privátban 1 msn-t.Ismerkedjünk:D Legalább lesz kivel dumálni
2010. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
szia! meg tudlak érteni mert nekem is csak ilyen barátnők jutottak :( szívesen barátkoznék én is. 22L vagyok. dobj 1 privit, ha szeretnél.
2010. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 21 éves lány vagyok,szintén bp-i ha gondolhatod dumálgathatunk msn-n . Írj privit ha gondolod. 4 éve lakom itt nekem sincsenek barátnőim.

2010. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

köszönöm a 95%osnak is.

Régen mindig én közeledtem a fiúkhoz, ezzel nem volt gond, csak szépen dobtak is.

Olyan is volt, h sokat udvaroltak nekem, beadtam a derekam, járni kezdtünk majd szintén dobott a pasi, mert rájött h az exét szereti. Olyan is volt h mellettem párhuzamosan az exel is voltak ... szóval annyit kaptam már az élettől amit más 50 év alatt nem kap :S persze negatív dolgokat.

Kezdeményeztem egy fiunál egy fél éve kb, iwiwen írtam neki, mert máshol nem tudtam a kapcsolatot felvenni vele, visszaírt és ennyi. Sima átlagos dologról.

Nem merek nyitni az emberek felé már, mert félek h hülyeséget mondok. Az is zavaró, h pl msnen rám ír egy fiu/lány, aztán gondolkodnom kell a témán h mégis miről beszéljünk, és mindig én gondolkodom ezen, h ne laposodjon el a beszélgetés, a másik nem tesz érte semmit.

Szelektálom már ezeket a "barátokat", csak tudod senkim nem marad már akkor (na nem az mintha így lenne bárki is..)

2010. aug. 8. 17:34
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg pozitívan gondolni magadra..pl ha valami szerencsétlenség történik ne azt mondd hogy már megint, mert épp ezzel vonzod be hogy legközelebb is ez legyen...gondold inkább azt legközelebb jobb lesz..


javaslom a titok c. könyvet, vagy az agykontrollt, főleg a pozitív gondolkodásról szólnak :)

20/L

2010. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
100%
A családoddal miujság?
2010. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Én Veszprémi(Pétfürdő pontosabban) vagyok és velem se barátkozik a kutya sem. Gondoltam, hogy jól ellennénk mi kirekesztettek, mert hiába van párom nem akar eljöni vele sétálni se sehova, és úgy unatkozom egész nap, majnem. Olvasgatni szoktam meg agyagozni, kertben lenni. Szar ez az élet, és én sem értem miért nem lehetne megismerni közelebbről. Csak akkor vagyok jó beszélgetni valakiel, ha más nincs ott?! Nagy tahóság Tőlük, de nem tudok mit csinálni vele, hiába közeledem máshoz, annak az illetőnek mindig mennie kell... Ja persze, ezt már nem veszem be, főleg nem ennyiszer. Valami van biztos rajtam ami már így méterekről is látszik pedig, tiszta vagyok, normális ruhákban járok, nem szakadt. Jó a hajam kócos, de mit csináljak vele, ha egyszer NAGYON göndör?! Hiába próbáltam én is megfelelni a környezetemnek, de már nem érdekel, mert úgyse veszik a lapot és úgyse érdekli Őket, hát látom hülye azért nem vagyok!
2010. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!