Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki feltesz 1 kérdést a...

Ha valaki feltesz 1 kérdést a párjáról miért van az hogy a válaszadók nagyrésze szerint tuti megcsalja?

Figyelt kérdés
Mármint pl. csinált valamit a kedvese,ami nem szép ugyan de ettől még nem lesz veszekedés vagy szakítás,megcsalás egyebek. Aztán ahogy jönnek a válaszok már az első oldalon megjelenik,hogy "biztos megcsal". Most komolyan senki nem csinálhat már semmit anélkül,hogy megcsalná párját,vagy ennyi rosszindulatú ember van itt(inkább nő...)?
2010. aug. 8. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ezt én is szeretném tudni.

Sokan el se olvassák az egész kérdést, csak pár szót, ez alapján válaszolnak. És mindenféle butaságot beleképzelnek a kérdésbe, és ha a kérdező szóváteszi, akkor ő a naiv, buta liba.

2010. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert: ki hogy él, úgy ítél... Mindenki magából indul ki.
2010. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem tuti megcsal...


:D Am nemtom, ezen a helyen néha amúgy is olyan fura válaszok szoktak születni, minden kérdés hülyeség, meg minden kérdező hülye, meg ilyenek, egy normális választ nem tudnak adni.

2010. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

például: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


nah itt is a sok ész osztó...mert tuti hogy megcsal

2010. aug. 8. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Most akartam bekopogni, amit a második válaszoló írt.


"Ki mint él, úgy ítél"

2010. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Sok kocsog jár ide,akik értelmes válasz helyett az észt osztják,vagy anélkül,hogy az előzményekkel tisztában lennének lehülyézik a kérdezőt.

Sajnos sok a bunkó!Nekem is az agyamra mennek!

De hát nincs mit tenni.Bárcsak ki lehetne őket tiltani.

2010. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

a megcsalás mondhatnám már divat dolog....rengeteg ismerősöm, családtagom érintett volt vagy egyik vagy másik oldalról és persze akit megcsalnak mitsem tud erről általában a legutolsó pillanatig.....nem divat a hűség

Ide azok az emberek járnak akiknek valami családi problémájuk van, szerintem nem feltétlenül rossz indulat, ha valaki megcsalásra gyanakszik.

2010. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert bizony ennyire rosszindulatúak a nők.
2010. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Úgy gondolom, a tapasztalat mondatja velük.
2010. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!