Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez rossz jel egy...

Szerintetek ez rossz jel egy alakulo kapcsolatnal?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom 2 honapja chatel egy fiuval es allitolag mindket reszrol nagyon komolyan veszik, tervezik a hamarosan letrejovo talalkozot, de a fiunak furcsa beszolasai vannak, amibol en azt szurtem le, hogy csak szorakozik a baratnommel, de o nem igy latja - talan, mert "szerelmes". Pl. tegnap meselte, hogy a fiu megkerdezte, hogy mit csinal a hetvegen es mondta, hogy a szulei elviszik vacsorazni a 20-dik szulinapjara. Erre a fiu ahelyett, hogy felkoszontotte volna, megkerdezte, hogy pontosan melyik nap van a szulinapja, mert remeli, hogy nem 8-an, mert az a volt menyasszonya szulinapja es akkor elkezdte mondani, hogy milyen rossz neki miatta stb. Nem jol gondolom, hogy egy uj kapcsolatban nem igy kellene inditani? Nekem rosszul esett volna, ha a fium erre terelte volna a temat es meg annyit sem mond, hogy "boldog szulinapot". De ez csak egy a sok esetbol, amikor ugy erzem, hogy nem nagyon veszi ember szamba, csak szorakozni akar, amig nincs mas, mert rola nem kerdez igazan, ha valamit mond, az exre terelodik a szo. Lehet, hogy apro jelnek tunik az ilyesmi, de nekem ugy tunik, hogy csak valakinek el akarja sirni a banatat. Ti mit gondoltok? /A baratnom 20 eves, a fiu 22./


(azert ide irtam a kerdest, mert a szerelem, szex kategoriaba alt. sokkal fiatalabbak irnak csak)


2010. aug. 8. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon bunkóság a férfi részéről.

Szerintem még szereti a volt barátnőjét, ezért terelődik mindig oda a szó!

2010. aug. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Lehet. De szerencsére ehhez neked semmi közöd.
2010. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem játszani akar vele, hanem egyszerüen ilyen a fiu. vagy is, eléggé szereti önmagát.
2010. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem igazán lépett túl rajta a fiú, ami nem baj, de akkor nem igazán kéne még kapcsolatot építenie, vagy mással kéne kibeszélni.

Sajnos szerintem ebből nem sok minden lesz, hacsak nem kap a fiú észbe, hogy a múlt az múlt és ott van a barátnőd, aki a jövő lehet.

2010. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kicsit szállítsd le a földre a barátnődet, és hessegesd el a rózsaszín felhőket, nehogy túlságosan beleélje magát, és a végén pofára essen. hiszen ők jelenleg csak pár betű egymásnak...csak netes ismeretség. az ilyet soha nem szabad komolyan venni.


ha találkoznak párszor, és úgy tűnik, alakul valami, akkor lehet elkezdeni tervezgetni, meg agyalni hogy mit miért..

2010. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első és legbiztosabb jel egy srácnál, hogy nem zárta le még a volt érzéseket, hogy az ex barátnőjéről ír . Már meglévő kapcsolatban is kényes azon szituáció, hogy "na, ezt a volt barátnőm finomabban csinálta" pl; nem hogy rögtön az elején arról írni/beszélni, hogy reméli nem 8-án van a szülinapja, mert akkor van a volt barátnőjének....

Igen, kicsit próbáld észheztéríteni a lányt, azzal hogy beszélgetsz vele, hogy JÓL ismerje meg a fiút, és ne csak a szívét "használja", hanem az eszét is. (Ha nehéz is). Ha pedig csalódás lesz belőle, állj mellette, de ne őgy, hogy "ééén megmondtam, de te...", hanem csak hallgasd végig. (Remélném hogy a pasi is észhezkap, de ilyen gyenge kezdés után erős visszaesés várható...)

2010. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!