Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg érzéketlen bunkó vagyok?

Tényleg érzéketlen bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátnőm h az vagyok. Meg páran azt állítják. Például a múltkor meghalt egy néni én meg nem kezdtem el sírni meg nyálaskodni a temetésen se. Még nyár elején úgy volt hogy a szülei meghívtak őt meg engem ebédelni és kint ettünk az udvaron. Erre jött a macskájuk és megette előttünk az egeret. Mindenki abbahagyta az evést aki ott volt kivéve az apja meg én. De nekem nem megy el ilyenektől az étvágyam...felőlem elém is hányhatnak akkor se megy el az étvágyam. A hugomnak meghalt a macskája és ott sírt én meg nem voltam miatta szomorú és akkor is "érzéketlen" voltam.

Szerintetek?

22/F


2010. aug. 7. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bunkóság!

Ez hülyeség, hogy minden kis piti dolog miatt kellene bőgnöd.

És readásul férfiból vagy.Tehát ez eltekintő.

Van akinek erősebb a gyomra. :D És jobban bírja az ilyen dolgokat.

Mondjuk itt vagyok én, igaz lány vagyok, de mikor barátnőim valami kis hülye dolog miatt elkezdenek sírni, néha komolyan mondom nem értem miért sírnak hülye dolgokon, tehát akkor én is bunkó vagyok:):D Nem hiszem, csak kicsit erősebb érzelmi téren.:) Nincs veled gond.

18l

2010. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valamennyire jó is hogy nem vagy túl érzékeny.Az olyan emberek hamar kikattannak agyilag akik mindent nagyon a szívükre vesznek!
2010. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem!Ezt semmiképp nem mondanám bunkóságnak!
2010. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mikor csak a cimet lattam, azt hittem, hogy sokkal sulyosabb dolgok lesznek. Ezek nem bunkosagok. Nem lehet, hogy mas okbol mondjak, csak azokat nem veszed eszre magadon?
2010. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csináltam semmi rosszat.
2010. aug. 7. 21:47
 16/18 anonim ***** válasza:

Majd ha az anyád temetésén se szorúl össze a torkod akkor kezd el gondolkodni hogy nem vagy ember.

Szerintem csak erős jellemü vagy.

Két temetésen és két szakítás miatt sírtam eddig, de azóta sem láttak és nem is fognak.......

2010. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én egy temetésen se sírtam még és nem is hiszem hogy fogok. Lány miatt meg nem sírtam soha.
2010. aug. 8. 15:50
 18/18 anonim ***** válasza:

"a páros számok általában érzékenyebbek"

Ha-ha-ha, jót röhögtem. Én 30-án születtem, tehát páros szám, ennek ellenére mindenki, akit ismerek, érzéketlennek nevez, és talán igazuk is van. Ráadásul lány vagyok. Nem értem, mi köze van a születési dátumnak az alaptermészethez, nem hiszek az ilyesmiben.

Egyébként (hogy ne legyen teljesen off), szerintem egyáltalán nem vagy bunkó, max. akkor lettél volna, ha a haláleset hallatán hangos röhögésben törtél volna ki.

2011. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!