Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg érzéketlen bunkó vagyok?

Tényleg érzéketlen bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátnőm h az vagyok. Meg páran azt állítják. Például a múltkor meghalt egy néni én meg nem kezdtem el sírni meg nyálaskodni a temetésen se. Még nyár elején úgy volt hogy a szülei meghívtak őt meg engem ebédelni és kint ettünk az udvaron. Erre jött a macskájuk és megette előttünk az egeret. Mindenki abbahagyta az evést aki ott volt kivéve az apja meg én. De nekem nem megy el ilyenektől az étvágyam...felőlem elém is hányhatnak akkor se megy el az étvágyam. A hugomnak meghalt a macskája és ott sírt én meg nem voltam miatta szomorú és akkor is "érzéketlen" voltam.

Szerintetek?

22/F


2010. aug. 7. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem vagy bunko. Férfi vagy, hogy jönne az most ki hogy sirsz a hugod macskaja után???
2010. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ezt mondják mindig, de beleszarok! 19/F
2010. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy! 22 L
2010. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen nem állt közel hozzád,nem szeretted annyira.Ennyi.Nincs semmi bajod. 19/L
2010. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem.

Mondd nekik hogy túlérzékenyek..

Erre megint dühösek lesznek..

:D

Nem csináltál esetleg mást is? Mittomén néni elgáncsolása a zebrán.. macska kibelezése..?

2010. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

sztem ezek nem akkora dolgok, bár embere válogatja, de te még fiú is vagy...

hányadikán születtél?

a páros számok általában érzékenyebbek, meg vannak bizonyos csillagjegyek is, pl a vízjegyűek

nekem ez a vonal szokott magyarázatot adni, de én lány vagyok:)

2010. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Sztem nem vagy az. Szimplán nem voltak számodra fontosak. Én se kezdenék el sírni ha mesélnék h az utcánkban meghalt egy néni. Sajnálnám, de miért sírjak? A csajok meg amúgy érzékenyebbek az átlagnál, úh ne vedd fel amit mondanak. 20/L
2010. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

jogos amit mondott az első...

szerinted az jobb lenne ha tettetnéd hogy sírsz ?nem...

és egyébként is,minden kis apróságon sirjál,csak azért,hogy ne legyél bunkó ?...baromság !!! szóval szerintem nem vagy bunkó...

az a macskás egeres kajás üggyel meg annyi,hogy nekem se ment volna el az étvágyam...pedig lány vagyok !

2010. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha őszinte vagy, viszont együttérzőnek is kell lenned. Nem attól vagy férfi, hogy nem sírsz és nem hat meg a halál sem, hanem attól, hogyha szükség van rá, akkor támogatod a gyengébbeket és nem fapofát vágsz. Azt meg pláne nem kéne hangoztatni, hogy rád nem hat, mert ezzel nagyon megtudod bántani azt, akinek fontos volt amit vagy akit elveszített.
2010. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minden rendben veled!Már az is bizonyítja,hogy ezt a kérdést feltetted.
2010. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!