Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom olyan mint egy 5 éves...

A párom olyan mint egy 5 éves kisfiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan mint egy gyerek kívülről, belülről. Mindent elkerül ami a felnőttek dolga. Én nem akarom, hogy legyen komoly. De azért tudjon felelősséget vállalni és érezze a helyzetek súlyosságát. Akármi történik ő nem is figyel csak amire nagyon muszáj. Már kezd elegem lenni abból amit csinál. Már többször is próbáltam vele beszélni de nem használt. Ez az egész talán így aranyosnak tűnhet...először talán az is de később idegesítő tud lenni. Arra már nem is merek gondolni, hogy mi lenne ha lenne gyerekünk.

A nővérem szerint se normális amit ő csinál. Az apja gondolatairól ne is beszéljünk. A nővérem azt mondta, hogy üljek le vele nagyon komolyan beszélni és ha utána is ilyen marad akkor hagyjam el. Pedig volt gyerekkora, arra nem lehet fogni. Ezt szerintem nem lehet belőle "kinevelni" és nem is akarom. Csak megkomolyodhatna már. Mit csináljak?

26/N


2010. aug. 7. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 14:38 30/N

Micsoda érett és kiforrott gondolkodásra vall a válaszod!!!Imádom az ilyen nőket!Több ilyet!!!

Miért nem lehet neked privátot írni :) ?


A kérdezőnek pedig..... a problémádat értjük,de ha ezt te promlémaként éled meg,akkor ez a fiú nem az,akit te magad mellé keresel.Tehát nem biztos hogy rossz,legfeljebb csak a TE elvárásaidnak nem felel meg.

Írj a fejleményekről!

2010. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ő 27 éves. Nekem csak annyi a bajom vele, hogy egyedül szinte semmit sem tudna megoldani. Meg ő mindent viccnek vesz. Hát egy kutyával se tud bánni, akkor mi lenne egy gyerekkel? Ő még talán azt is viccnek venné ha az utcára kerülne. Nevetne egy jót. Szerintem kicsit lehetne komolyabb
2010. aug. 7. 15:26
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hűha hát amiket leírtál nekem az szerintem sok lenne. Nem jó az, hogyha Neked kell hordanod a nadrágot, mert gondolom nálatok valahogy így van.


De hogy lásd az ellenpéldát: Az én párom márt túlságosan "férfi". Semmi gyengeség, semmi "túl sok" ölelés, puszi stb, semmi "sokáig maradunk ma az ágyban" vagy beszélünk az érzéseinkről. Ő határozott, mindig naprakész, tökéletes, jól öltözött, helyettem is mindent meg tud oldani és szívesen meg is csinálja, csak hát néha nem olyan jó ha helyettem hoz pl döntést...

2010. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!