Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom olyan mint egy 5 éves...

A párom olyan mint egy 5 éves kisfiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan mint egy gyerek kívülről, belülről. Mindent elkerül ami a felnőttek dolga. Én nem akarom, hogy legyen komoly. De azért tudjon felelősséget vállalni és érezze a helyzetek súlyosságát. Akármi történik ő nem is figyel csak amire nagyon muszáj. Már kezd elegem lenni abból amit csinál. Már többször is próbáltam vele beszélni de nem használt. Ez az egész talán így aranyosnak tűnhet...először talán az is de később idegesítő tud lenni. Arra már nem is merek gondolni, hogy mi lenne ha lenne gyerekünk.

A nővérem szerint se normális amit ő csinál. Az apja gondolatairól ne is beszéljünk. A nővérem azt mondta, hogy üljek le vele nagyon komolyan beszélni és ha utána is ilyen marad akkor hagyjam el. Pedig volt gyerekkora, arra nem lehet fogni. Ezt szerintem nem lehet belőle "kinevelni" és nem is akarom. Csak megkomolyodhatna már. Mit csináljak?

26/N


2010. aug. 7. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Konkrét példa?
2010. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy :/

Hány éves a párod? Azt nem írtad

2010. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ilyen emberrel élni.Egy férfi legyen férfi minden szempontból!Nyilván lehetnek nekik is gyenge pillanataik, de hogy egy gyerekkel foglalkozzam, az nálam szóba sem jöhetne.És igen, mi lesz ha lesz gyerek?Na nekem ez magas.
2010. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mikor megismerkedtetek, akkor eljátszotta a komolyat? Én is örök gyerek vagyok, mégsem baj senkinek.
2010. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, h el lehet e vele beszelgetni komolyan, ha gyerek.

Egy ferfi legyen FERFI. Mindig, minden helyzetben. Lehessen ra tamaszkodni, szamitani ra. Gondolom Te se az anyja akarsz lenni, hanem a baratnoje, es NONEK akarod magad erezni mellette, nem pedig masodik anyanak.

2010. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Keress egy férfit,vagy várj 15 évig ,amíg felnő.
2010. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki xy kromoszómával született az férfi, még ha gyerekesen is viselkedik. Megváltoztatni bárkit is nem lehet. A változás lehetősége mindenkiben ott van, de nem azért, hogy más kénye kedve szerint változzon meg. Ezt a párodnak kell akarni, s úgy, hogy ő továbbra is jól érezze magát. Egy nő nem attól lesz nő, mert van mellette egy férfi. Az anya és a nő, minden xx kromoszómával rendelkező homo sapiens sapiensben ott van. Aki azt mondja, hogy csak egy igazi férfi mellett tud igazi nő lenni, annak valami nincs minden rendben az életében.

Ha kiraknak egy lakatlan szigetre akkor is igazi nő fogsz maradni.

Gondold át mit akarsz a jövődtől, mit szeretnél elérni, s minden kivitelezhető e a párkapcsolatodban a pároddal. Ha nem akkor gondold át miért is vagy vele. 30/N

2010. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fél a felnőttként való viselkedéstől, mert akkor felelősséget is kellene vállalnia valamiért. Amit gondolom nem tud. Mert nincs meg hozzá a bátorsága, egzisztenciája.
2010. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14:41 vagyok. Tehát ha vele maradsz, Neked kell eltartani majd Őt!
2010. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el hátha attól felnő sok ilyen ember van aki lelkileg leragad és sose nő fel igazán.
2010. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!