Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám néha füvezik. Ez nagy baj?

Apám néha füvezik. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Apa 53 éves. A testvéremmel már felnőttek vagyunk és nem lakunk otthon. Nekem már feleségem van, de még gyerek nincs. Pár jelet észrevettem, hogy Apa néha füves cigit szív. Anyával jól megvannak és anyagi gondjaik sincsenek, az egészségéért sem aggódok, mert amúgy nem dohányzik és nem is igazán szereti az alkoholt. Viszont elég sok, úgymond hippi korszakbeli zenét hallgat. (múltkor néztem a kocsijában az mp3-akat). Ezt "kinövi" és hagyjam a fenébe, vagy mondjam neki, hogy ő nem Marley és ez nem Jamaica?
2010. aug. 6. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

hadd szívjon, jobb mintha egy alkoholista állat lenne.

Bár még sokan csukva tartják a szemüket, de én azt mondom, jobb ha valaki füvezik, mintha piál, és erre később az illetékesek is rá fognak ébredni. (remélem)

28/N ( nem füvezek)

2010. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
Király az Apád.Dicsekedsz,vagy panaszkodsz?
2010. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy anyukád nem is tudja. Minden esetre ne kövesd a példáját. Szerintem nem jobb az alkoholizmusnál, de még ha jobb is lenne, nem hiszem, hogy mindenre az a mentség, hogy van nála rosszabb is.
2010. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Miböl gondolod, hogy füvezik? Abból, hogy hippi zenéket hallgat? Ez még nem jelent semmit!!! Mindig ezek a rohadt elöítéletek... :@
2010. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Most mondta el, hogy felszerelése is van az apjának, szerintem így már elég egyértelmű a dolog.
2010. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

A barátom is ismert egy hasonlót, de az durvább volt,

ott a srác apja kérte a gyerekétől, hogy termesszen már otthon füvet, mert olyan sokba kerül és nem akar mindig venni :)


Amúgy, mit kéne tenned? Semmit. Nincs ezzel semmi baj.

Nem ártalmas az egészségre. Sőt pl külföldön rákos betegeket kezelnek vele, mert kemó mellett elmulasztja a hányingert, és jobb étvágya lis lesssz a betegnek tőle.

Azon kívül megfázásra is jó. Sok gyógyhatással rendelkezik, csak hát nem legális nálunk. Ennyi.


Persze ha minden nap szív az már gáz, akkor már valami lelki baja van, amit nem tud másképp kezelni.

De ha csak hébe-hóba, hogy jól érezze magát,

az ne legyen neked gond :) Nem rosszabb, mintha meginna 1 üveg sört. Csak sokan túllihegik ezt a témát, akik nem ismerik.

2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A fűvel nem a rákot kezelik, hanem a rákos kezelés mellékhatását ellensúlyozzák, mert borzalmas mellékhatásai vannak a kemoterápiának. :(
2010. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

21:47:


És szerinted nem pontosan ezt írta a feletted válaszoló?


Idézem:

"Sőt pl külföldön rákos betegeket kezelnek vele, mert kemó mellett elmulasztja a hányingert, és jobb étvágya lis lesssz a betegnek tőle."


Magyarán a melléktüneteket kezelik, sikeresen.

Sok egyéb betegség is van amire használható, de igazából rekreációs célokra se látom okát, hogy valaki ne használja. Feltéve, persze hogy az illető nem viszi túlzásba.



Kérdésre válaszolva:

Nincs ezzel semmi baj. Ismerek én 50+ feletti ügyvédet, és cégvezetőt is aki rendszeresen, de mértékkel él vele. Enyhíti a stressz tünetei, ellazít, és ha jól alkalmazzák, akkor egyáltalán nem káros. Boldoggá tehet, nemtudom ez mért csípi egyesek szemét.

Akkor lenne csak gond, ha a nap 24órájában betépne, és mindent elhanyagolna maga körül, de ez ritka, és általában nem a drogra, hanem mögöttes lelki problémákra vezethető vissza.

2010. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az én apám 42 évesen a legnagyobb örömét a füvezésben leli meg, mondjuk ő már mást is használ. Undorító és mélységesen lenézem a szerencsétlenjét.
2010. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

úúú, bocsika, de ez olyan fura, hogy olyat kuncogtam! :)

én a helyedben rákérdeznék kerek-perec, meg hogy miért csinálja, de hogyha nem csinál komolyabb dolgokat...nem véletlenül legális a fű Hollandiában szerintem :D ez még könnyű drognak számít (tudomásom szerint)

2010. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!