Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám néha füvezik. Ez nagy baj?

Apám néha füvezik. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Apa 53 éves. A testvéremmel már felnőttek vagyunk és nem lakunk otthon. Nekem már feleségem van, de még gyerek nincs. Pár jelet észrevettem, hogy Apa néha füves cigit szív. Anyával jól megvannak és anyagi gondjaik sincsenek, az egészségéért sem aggódok, mert amúgy nem dohányzik és nem is igazán szereti az alkoholt. Viszont elég sok, úgymond hippi korszakbeli zenét hallgat. (múltkor néztem a kocsijában az mp3-akat). Ezt "kinövi" és hagyjam a fenébe, vagy mondjam neki, hogy ő nem Marley és ez nem Jamaica?
2010. aug. 6. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

"ő nem Marley és ez nem Jamaica" ezen szakadtam :D

amúgy nem tudom mit kéne tennded

2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tök király faterod van.! ne aggódj érte.. amíg nem lövi magát. Felnevelt titeket.. neki is jár egy kis élvezet.:D amúgy beszélhetsz vele kérdezzél a múltjáról.. és hogy miért.
2010. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Ez kicsit furcsa 53 évesen, nem épp az a fiatalkori lázadás... Egyébként fiatalkorában is csinálta vagy csak most "kapott rá"? Egyébként lehet, hogy ez olyan "férfi klimax" és idővel elmúlik, de lehet, hogy érdemes elbeszélgetni vele (normálisan, mint két felnőtt), hogy ez mi és miért és honnan jött és esetleg véleményt formálni, megbeszélni.
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg néha, akkor hagyd rá.:D Nem olyan hűdekáros mint ahogy állítják, velem is megesik néha. Viszont ha látod hogy egyre gyakoribb akkor nem árt cselekedni.
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hagyd rá
2010. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Tök jó a faterod! Bárcsak az enyém is itt lenne,és szívná a pipáját,meg inná a fröcsköst! Nehogy szólj neki,örülj hogy ilyen jófej édesapád van! Ha anyuddal jól megvannak,meg amugy semmi gond az alkohollal se nem dohányzik?! Baja nem lehet,az meg hogy jófej ne legyen baj! Èn nem szólnék neki.
2010. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Attól hogy ilyen zenét hallgat még nem füvezik, nyugi :) 53 évesen azért már egy érett felnőtt férfi, szóval nem hinném, hogy füvezik. Viszont ha tényleg így lenne én tuti beszólnék. Én soha nem tennék ilyet akkor elvárom a környezetemtől is, főleg a szüleimtől, akik példát mutattak :)



"ő nem Marley és ez nem Jamaica?"


Ezen én is jót röhögtem :D

2010. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem lazításnak használja? Mennyi stressz éri, milyen a munkája (megterhelés, felelősség stb.)? Elképzelhtő ez a magyarázat is, ha az italt nem szereti.
2010. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ahogy olvastam a kérdésed a Califorgia c. sorozat jutott eszembe, nagyjából ez a sztory, csak ott a pasi/apuka falja a nőket is :D


egyébként mondd el neki, h aggódsz érte, és valahogy álljon le :)

2010. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Láttam a kis dobozát a garázsban. Van papírja cigije, morzsolója, meg ami kell, szóval nem csak a zene miatt gondoltam. Amúgy nincs stresszes élete, van egy kis vállalkozása ami megyeget. Nincs rá semmi panaszom igazából.Anyagilag is segített régebben.
2010. aug. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!