Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem, ezt érdemle...

Miért ilyen velem, ezt érdemlem tényleg?

Figyelt kérdés

A barátom találkozik néha a volt barátnőjével, egy baráti társaság van, ma is ahelyett, hogy hozzam jöjjön elment oda, megy emberek köze, jól tudja, hogy én nem szeretem a csajt és nem is fogok odamenni, hívott telefonon nem vettem fel, irt sms-t hogy valami baj van, vagy miért nem veszem fel és az sms végére, hogy szeret. Állítása szerint szeret, ez szerelem? vagy szeretet.

Megkértem párszor,hogy ezt fejezze be, nem vagyok egy hisztis pics@, nagyon sok mindent elnézek neki amit más no biztosan nem nézne el egy férfinak és mégis így bánik velem. Én szeretem de miért csinálja ezt velem, minden egyes férfi csak kihasznált.


Mindig megpróbálok azt főzni neki amit szeret, azt csinálni amivel a kedveben járhatok.


Azt mondta nagyon különleges vagyok, mert nem vagyok olyan mint a többi , nem hisztizek mindenért, akkor miert nem értékeli ezt?

Ezert az egy dologért vagyok dühös csak és mindig ezzel szűr szíven.


2010. aug. 6. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
menj el te is szórakozni az exeddel.Vagy mással,csak mondd a párodnak,hogy az exszel mész.Figyeld meg mit reagál,ha mérges lesz,mondd neki,hogy te is ezt érzed,mikor ő van az exével.Ha nem akad ki,akkor nem tom mi van...
2010. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

De, szerintem hisztis p*csa vagy, hogy téged idézzelek. Nem a tulajdonod, csak a párod. Ettől még szabad ember, azzal találkozik, akivel akar. Ha nem bízol benne, az a te bajod, a te önértékeléseddel van probléma. Nagy baj lenne, ha csak azért nem csalna meg, mert mindenkitől eltiltod. Ha csak azért nem teszi meg, mert nincs rá alkalma, ugyanolyan hűtlegség, mintha megtenné.

Ha így folytatod, pont olyan leszel, mint a többi: ex.

A szeretet az, amikor úgy fogadod el a másikat, amilyen. Nem követelsz tőle dolgokat, és nem mártírkodsz, hogy ezt érdemled-e. Ő szeret téged, de vajon te szereted őt? Nem hiszem. A szeretet nem büntet.

Ha a párom egyszer(!) nem venné fel bosszúból vagy sértődöttségből a telefon, úgy rúgnám ki, a lába nem érné a földet, mert velem ne szórakozzon.

Senki nem kérte, hogy nézz el neki olyan dolgokat, amiket nem akarsz. Vagy elnézed szó nélkül, vagy ne nézd, hanem rúgd ki. Mindkettőtöknek jobb lesz.

Igazság szerint pontosan te vagy az, aki nem becsüli meg őt.


Képzeld, az én párom rendszeresen segít az exének, de nem zavar, mert velem van, engem szeret. Ha nem így lenne, nem lennék vele.

És a legjobb baráton nekem is egy fiú, 16 éve ismerem, és egy ideig jártunk is közben. Nagyon zokon venném, ha bárki megpróbálna eltiltani tőle, meg azt is, ha nem bízna bennem. A hűség döntés kérdése.

2010. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Meg a jó modor is.És neked,kedves utolsó hozzászóló,fogalmad nincs róla,mi az.
2010. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez nem kamu kérdés?


Hogy lehet valaki ennyire totális idióta?

nem azért jár veled a pasi hogy legyen egy ingyen cselédje és ingyen szexuális segédeszköze?


Mi az, hogy gyönge vagy? Meg nem pofázol vissza? na látod, ezért vagy hülye.


De még mindig abban reménykedek, hogy ez egy kamukérdés.

2010. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

haláli nyugodtan járj össze az exeddel-de csak barátként, és vond be a pasit a baráti társaságba:DDD


Ha nincs exed akkor szerezz egy jó pasit, akit ismersz és bírjátok egymást!

2010. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!