Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem, ezt érdemle...

Miért ilyen velem, ezt érdemlem tényleg?

Figyelt kérdés

A barátom találkozik néha a volt barátnőjével, egy baráti társaság van, ma is ahelyett, hogy hozzam jöjjön elment oda, megy emberek köze, jól tudja, hogy én nem szeretem a csajt és nem is fogok odamenni, hívott telefonon nem vettem fel, irt sms-t hogy valami baj van, vagy miért nem veszem fel és az sms végére, hogy szeret. Állítása szerint szeret, ez szerelem? vagy szeretet.

Megkértem párszor,hogy ezt fejezze be, nem vagyok egy hisztis pics@, nagyon sok mindent elnézek neki amit más no biztosan nem nézne el egy férfinak és mégis így bánik velem. Én szeretem de miért csinálja ezt velem, minden egyes férfi csak kihasznált.


Mindig megpróbálok azt főzni neki amit szeret, azt csinálni amivel a kedveben járhatok.


Azt mondta nagyon különleges vagyok, mert nem vagyok olyan mint a többi , nem hisztizek mindenért, akkor miert nem értékeli ezt?

Ezert az egy dologért vagyok dühös csak és mindig ezzel szűr szíven.


2010. aug. 6. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

nem azzal van a gond, hogy nélküled ment el, és nem hozzád ment, hanem azzal, hogy a volt barátnője is ott van, holott tudja nagyon jól, hogy zavar téged.

Lehetséges, hogy a kényeztetést, amit művelsz vele kéne egy kicsit visszavenni, mert így perpill nagyon biztosnak érzi a kapcsolatot, tudja, hogy te elhalmozod minden jóval és szeretettel. Olyasmit kell tenni,aminek visszatartó ereje van.

És szerintem jól csináltad, hogy nem vetted fel a telót, ne is vedd fel. És ha legközelebb találkoztok mondd el neki nyomatékosan, hogy nagyon zavar, hogy a volt csajával jár egy helyre és többet ne tegye, mert következményei lesznek. És tényleg legyen következménye, mert nem fog komolyan venni. Nem azt mondom, hogy szakíts vele, az már a legvégső megoldás, de ez a nem veszed fel a telót kezdetnek jó.

Legközelebb ha megteszi, kapcsold is ki. Aztán ha ez sem, menj el barátnőiddel és kapcsold ki vagy ne vedd fel.

Vagy mondd neki, hogy most mondjuk 1 napig ne találkozzatok, hadd érezze csak a hiányodat, ne csak mondogassa, hogy különleges vagy, hanem tanítsd meg őt, hogyan becsüljön meg.

Hajrá és kitartás !

28/N

2010. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Első válaszolóval egyet értek!


Úgy érzi h te mindig ott leszel neki, mert eddig elnéztél majdnem mindent. Én is beleestem ebbe a hibába. A vége az lett h talált egy másik lányt akivel mellettem ismerkedett. Szenvedtem mint a kutya, lefogytam 5 kg, nem ettem csak sírtam. Aztán erőt vettem magamon és pont kapóra is jött egy 3 napos sportesemény (rendszeresen sportolok) Elutaztunk és megfogadtam h nem keresem és a csajok is figyeltek rám, nehogy megtegyem. Az eredménye napi 4 sms, 4x hívás.

A lánnyal a 3 nap alatt 1x találkozott, megnéztek együtt egy meccset, de ennyi volt a kaland. Rájött h én kellek neki!


Kicsit éreztesd vele h elveszíthet és nem lesz még 1 olyan lány aki ennyi mindent elnéz neki! Meg kell h becsüljön! Ezt érd el vhogy nála.

20/L

2010. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ma nem fogom felvenni a telefont, és holnap találkozzak vele?
2010. aug. 6. 20:45
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg nagyon szépen a válaszokat!
2010. aug. 6. 20:46
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem kérheted tőle, hogy mondjon le a baráti társaságáról csak azért, mert oda jár a volt barátnője is. attól hogy ti most együtt vagytok, ő még ugyanúgy szuverén ember, mint mielőtt összejöttetek. ahogy te is.

ha nem szeretne, akkor nem veled lenne, hanem mással.

ne gyárts magadnak problémát, mert ez gy idő után nagyon kényelmetlenné válik neki, te pedig saját magadat őrlöd fel, és erre rámehet a kapcsolatotok.

2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A "nagy" baráti társaság 2 emberből áll, akiket nem is szeret és a volt barátnő. Rajtuk kívül meg van 100 barátja.


Ha tőlem ezt kérne én megtennem, mert szeretem!

2010. aug. 6. 21:04
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

nem hiszem hogy nem szereti őket, különben nem pazarolná rájuk az idejét.

oké, ha tőled kérné, megtennéd (ebből az jön le hogy túlságosan alárendeled magad neki, és emiatt te is elvárod hogy ő is ezt tegye), de nem kért ilyesmit. te se kérj.

engedd azt a pórázt, mert sosem vezet jóra a féltékenység.

2010. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

ma ne vedd fel a telefont, aztán várj, hogy milyen reakciót vált ki belőle és annak fényében világosítsd fel, hogy utoljára szólsz neki, a volt barátnőjével ne találkozgasson, főleg ha a társaság 2 tagból áll és az egyik ő. Mondom keményen. Nyilván nem tetszene neki, ha te a volt hapsiddal iszogatnál, miközben ő otthon készíti a kaját neked....

És írnám a többieknek, hogy nem azzal van a baj, hogy eljár nélküle, hanem, hogy a volt csaja az egyik társasági tag.

tegyétek a szivetekre a kezeteket, titeket nem zavarna? vagy a párotokat fordított helyzetben?

2010. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

21:13

engem például nem zavarna. szerintem a páromat sem, hiszen egyezik a gondolkodásmódunk, épp ezért találtunk egymásra. intelligens, felnőtt emberek vagyunk, nem problémázunk ilyen dolgokon. ha már ilyenek miatt is cs.eszegetnénk egymást, akkor mi lenne velünk a hátralévő közös életünkben?

tudom jól hogy ha nem engem szeretne, akkor nem velem lenne. és én szintúgy.

mennyivel egyszerűbb lenne a világ, ha nem lépnének félre az emberek, hanem lenne bennük annyi gerinc, hogy ha már nem akarnak a párjukkal lenni, akkor őszintén megbeszélik, és békében továbbállnak. és a másik oldal: ha nem lennének féltékenykedők.

mindenki egy csomó problémától, és őrlődéstől szabadítaná meg magát, ha így kezelné a kapcsolatait.


ez is a bizalom megnyilvánulása. aki féltékeny, az nem bízik a partnerében. még ha vannak emberek akiknek ez fáj is, de a tények makacs dolgok.

2010. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem bízom az igaz, mert egyszer mar megcsalt és megpróbáltam túltenni magam azon is. De szerintem mindet nem lehet engedni, minden este a haverjaival van. Én nem szoktam menni, hogy ne zavarjak. Sosem veszekedtem vele, meg ordítoztam mindig csendben szépen próbáltam megbeszélni a problémákat, míg a volt barátnőjével minden nap szakított és ordítoztak egymással, egy ilyennek keresi a társaságát.

Ma a többi haverja nem ért rá, mert gondolom, hogy mindenki tölt időt a barátnőjével is és azért ment velük, mert mással nem volt kivel, de tőlem nem kérdezte meg, hogy nekem nem lenne kedvem valamit csinálni.

2010. aug. 6. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!