Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem, ezt érdemle...

Miért ilyen velem, ezt érdemlem tényleg?

Figyelt kérdés

A barátom találkozik néha a volt barátnőjével, egy baráti társaság van, ma is ahelyett, hogy hozzam jöjjön elment oda, megy emberek köze, jól tudja, hogy én nem szeretem a csajt és nem is fogok odamenni, hívott telefonon nem vettem fel, irt sms-t hogy valami baj van, vagy miért nem veszem fel és az sms végére, hogy szeret. Állítása szerint szeret, ez szerelem? vagy szeretet.

Megkértem párszor,hogy ezt fejezze be, nem vagyok egy hisztis pics@, nagyon sok mindent elnézek neki amit más no biztosan nem nézne el egy férfinak és mégis így bánik velem. Én szeretem de miért csinálja ezt velem, minden egyes férfi csak kihasznált.


Mindig megpróbálok azt főzni neki amit szeret, azt csinálni amivel a kedveben járhatok.


Azt mondta nagyon különleges vagyok, mert nem vagyok olyan mint a többi , nem hisztizek mindenért, akkor miert nem értékeli ezt?

Ezert az egy dologért vagyok dühös csak és mindig ezzel szűr szíven.


2010. aug. 6. 20:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

ha megcsalt már, akkor más a helyzet.

akkor kellett volna azonnal otthagynod, mikor megcsalt. abból ítélve, amiket leírsz, te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, csak szenvedsz. ne vesztegesd rá az időd, jobbat érdemelsz. és találsz is, ezerszer jobbat!


aki egyszer megcsal, az többször is meg fog, ha látja hogy megbocsájtod az ilyesmit.

2010. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így nincs értelme.Ha te minden tettedet,amit a párodnak teszel,hogy jól érezze magát veled,áldozatnak érzel,akkor ne tedd.

Azt mondtad megcsalt már egyszer,de te elnézted neki.Egy fenét!Még most sem vagy túl rajta és nem is törekszel rá,hogy meg tudj bízni benne.Nem láncolhatod magadhoz és nem ellenőrizheted állandóan.Igen,menni fog emberek közé és lehet,hogy ott lesz az ex is.Ha ennyire félsz,akkor menj vele,szó nélkül.Kérd,hogy mutasson be és te is odaülsz közéjük.Iszogattok,beszélgettek.

A társadalomtól való elárás nem módja annak,hogy ne legyél féltékeny.

Ha nem tudod ezt sürgősen levetkőzni és újra bízni benne,akkor hagyd el,mert ez így csak szenvedés neked is és neki is.

2010. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ismerem az exet és épp azért baj, hogy találkozik vele.
2010. aug. 6. 23:21
 14/25 anonim ***** válasza:

Egy megcsaláshoz nem elég egy ember,ahhoz jelenesetben a férfinek is akarni kell,hogy megtörténjen.Ha ilyenek a körülmények otthon,vagyis nálad,akkor meg is fogja tenni,mert csapdában fogja érezni magát.Tudod,ami tiltva van,az ezerszer jobban kell!

Mint már írtam,vagy megpróbálsz bízni a párodban vagy pedig elhagyod.Több választásod nincs.Az eltiltás nem módja a gondok megoldásának,csak gyorsítja a kapcsolat végét.

2010. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Akkor nekem kéne változnom?
2010. aug. 6. 23:54
 16/25 A kérdező kommentje:
Hívjam fel én, vagy varjam meg amíg ő hív, nagyon hiányzik és szeretem.
2010. aug. 7. 00:00
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Igen.Próbáld ki,amit korábban írtam,vagyis te is legyél a baráti kör része.Emellett persze legyenek kettesben is programok,ez is fontos.Én a helyedben biztos,hogy nem ugrálnám körbe ennyire.Csak azt tedd,ami épp akkor szívből jön.Lehet kedveskedni a másiknak,de ő sem fog belehalni,ha egyszer a te kedvenc kajád van vacsorára és nem az övé.Ne nézz el neki mindent,ami már erőn felül ér téged,mert csak gyűlni fog benned a feszültség és ha egyszer robbansz,akkor fog csodálkozni,hogy miket is vágsz a fejéhez.

Nem kell eltűrni semmi olyat,ami ellen már az erkölcsöd már hadakozik.

Légy talpraesett és tudd mit akarsz.Baleknak lenni nem kifizetődő.Ha rájön,hogy veled nem tehet meg mindent,mert nem fogod elnézni,akkor tisztelni fog és ő fog ragaszkodni ahhoz,hogy ez a kapcsolat működjön.Persze,ha valóban szeret.

Ne legyél egy "maradj velem" nő,aki szinte görcsösen kapaszkodik a másik lábába,hogy az el ne hagyja.

Érezze a párod,hogy igenis kockázatos,ha hülyeséget csinál,mert el is veszíthet.

A tiltás pedig nem út,ezt írtam.Én beépülnék a baráti társaságba és szemmel tartanám a csajt.De emellett biztos lennék benne,hogy én többet érek és ha emiatt a nő miatt elhagynak,akkor csak veszítenek!

Legyen önbizalmad!Az a lány nem árthat neked,mert nem tud többet nyújtani a párodnak,mint te!

2010. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De én nem akarok oda menni, őszintén felek attól a lánytól. Ahogy beszél rólam és amiket mond rólam. Nagyon gyönge vagyok és egyedül nem megy, nem tudom ezt leküzdeni.
2010. aug. 7. 00:23
 19/25 A kérdező kommentje:
Ha egy társaságban lennénk, biztos mondana valamit, amire én nem tudok majd mit reagálni, mert én nem vagyok az a fajta ember aki visszapofázik.
2010. aug. 7. 00:24
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem kell beépülnöd a társaságba, ha nem akarsz. különben is feltűnő lenne, azt hinnék azért mész hogy ellenőrizgesd a barátodat.

egyszerűen csak engedd.

ha eddig nem tettétek, most nem ártana leülnötök és lefektetni pár alapszabályt. például hogy nincs megcsalás, sunyizás, hanem ha valamelyikőtök már nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban, az szól. aztán eldöntitek hogy megpróbáljátok feldobni, vagy legyen vége.


szerintem most várd meg amíg ő hív, ne nyomulj. és ezentúl ne tegyél mindent a segge alá, mert akkor könnyen kihasználhat.

2010. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!