Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A bátyám folyton engem csesztet mindenért,ha anyum ideges mert nincs elmosogatva jön él elkezd velem veszekedni,tegnap úgy volt h megjött a barátnőjétől és anyum akkor jött ki a fürdőszobából és mondta hogy ajjaj most mérges leszel mert nem maradt meleg víz és előtte én zuhanyoztam vagy 5 percig és én mondtam h és csak gyorsan lezuhanyoztam,erre lekezdett cirkuszolni és kitalálta hogy hülyeség hogy minden nap megfürödjek meg ilyenek.Elkezdtünk veszekedni és úgy volt hogy az mondta rám hogy k*rva vagyok erre neki mentem és pofon vágott annyira hogy neki verődtem a falnak,utána még ordibáltunk egymással meg olyanokat mondott hogy egy kis ribanc vagyok erre én reflexből azt kiabáltam hogy a Bogika az(A barátnője),erre kiakadt és ott mondta nekem a magáét és meg mondtam neki hogy ha én az vagyok amit mondott rám akkor az ő barátnője is az.Utána még hozzám vágott dolgokat meg olyanokat mondott hogy ez e pofon még csak a kezdet mert majd így meg úgy megver meg hogy a nők azok hülyék.amikor meg elkezdte mondani hogy hogyan látja ő a dolgokat akkor mondtam neki hogy mondom a milyen az hogy a saját húgát lequrvázza és persze sírtam erre elkezdett nevetni hogy ez mekkora műbalhé,régen is mindig megsiratott és mindig mondta hogy én ezzel nem hatom meg.

A bátyám meg folyton azért csesztet hogy ha egy edényt használunk akkor mosogassunk el egyből magunk után de az a vicces h minden nap süt magának palacsintát és óriási edény halmokat hoz le a szobájából és sosem mosogat,életemben egyszer láttam mosogatni,én heti 2-3x elmosogatok és kitakarítok és mégis azt mondja hogy nem csinálok semmit ráadásul majdnem egész nap én figyelek az öcsémre,Jah és elég közel áll ahhoz hogy alkoholista legyen és ez mellett arról dumál hogy nekem tisztelnem kell őt meg ilyenek, miközben ő nem az apám vagy az anyám és nem fogom tisztelni amíg így viselkedik.Szóval szerintetek igaza van?Én 15 éves vagyok ő 26 lesz.


2010. aug. 6. 17:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát régen is ilyen volt de azt nem értem a legkevesebbet gondol szerintem a barátnőjére,házasságot,gyereket nem akar csak úgy ha valami zavarja akkor lejön hozzám és kitalál mindent hogy mostantól ez meg az lesz és mindig én szívom meg.
2010. aug. 6. 17:28
 12/14 anonim ***** válasza:
probálj meg ne foglalkozni vele. nehogymár csicskáztasson és azt higgye h neki mindent lehet. ne mosogasd el az ő tányérjait meg ha verni készül akkor fuss el h ne legyen azért bajod vagy rugd tökön. nemtom passz nekem ennyire nemdurva a bátyám jo oké lekur.vázottmár de am semmi:D jolmegvagyunk xD 16l
2010. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát kisé fura a családod nem tudsz jövöre koliba menni?
2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem a családom fura csak ő,mindig az volt,régen hiperaktív is volt nem kicsit és mindig mindenkit kikészített.

2010. aug. 9. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!