Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni, hogy...

Hogy tudnám rávenni, hogy műtesse meg magát?

Figyelt kérdés

A nagypapáról van szó, lágyéksérve van évek óta, még csak 66 éves, nem is olyan öreg és nagyon aktív, letagadhatna egy tíz évet simán:) Na, de a lényeg, hogy szegény mostanában nagyon fájlalja, én meg sokat olvastam erről és a műtétről, nem lenne nagy kockázat, ez manapság már rutinműtét, de Ő hallani sem akar róla, azt mondja, hogy Őt nem fogják szétszabdalni. Aj, annyira aggódom, meg féltem, mert már próbáltam elmagyarázni neki, hogy ezt meg kell tennie, mert amúgy makk egészséges lenne, de egy idő után veszélyes is lehet ez a sérv dolog, főleg, ha már vagy 10 éve megvan neki. Anyuék is beszéltek vele, de nem akar még orvoshoz sem menni. Hogyan tudnám rávenni? Nagyon fontos lenne, nem akarom, hogy baja essen, nagyon szeretjük és még szeretni akarjuk jó sokáig. Légyszí, adjatok tanácsot, nagyon makacs az öreg.

16/L


2010. aug. 6. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

akárha én nagyapóm lenne... neki fekélyes a lába,kezelni kéne otthon krémmel stb. de ő csak bioptronozik(ami egyrészt jó,de másrészt a doki nem hiába írt fel rá krémet meg tablettát) mindenki bazogatja érte ő meg mindenki szid mert még bazogatják őt...

mostanában nagyon meg akar halni valamiért... :(

2010. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A beépitett halóval az a baj, hogy mivel testidegen anyag, ezért könnyen kilöködik, meg az immunrendszert feleslegesen terheli.
2010. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!