Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki észrevesz...

Van olyan férfi, aki észreveszi, hogy a rút kiskacsából olyan hattyút faraghat, amilyet akar?

Figyelt kérdés

Annyi történetet lehet olvasni hasonló témában. Végülis az a kérdésem, hogy a "tipikus" amerikai filmekben szereplő sztorik vajon átültethetők-e a való életbe.

Adott X lány, szemüveges, pattanásos, nincs stílusa, kicsit molettebb, determinálja a külső?

Jön Y fiú, észreveszi, hogy ezzel a lánnyal lélekben megtalálta az összhangot, tegyük fel művelt, tehetséges valamiben. És X lány nővé érik mellette, nőiesebben öltözködik, leadja a felesleget, szóval kész nő lesz.

De ez csak példa. A lényeg, férfiak képesek-e meglátni a lehetőségeket, számolnak e vele (akár ezen a szinten, hogy "Te, ez az X milyen jól nézne ki ha lefogyna")? Vagy csak az adott külső számít.


2010. aug. 6. 00:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

Nézd ez nálam kicsit másképp van, én sosem lennék 'my fair lady' belőlem sose tudna senki semmit csinálni, ha én nem akarnám se szépet se csúnyát. Ha egy nőnek tetszik egy férfi akkor a nőnek automatikusan késztetést kezd érezni hogy a legjobb formáját nyújtsa a legtöbbet hozza ki magából. A férfinek igy tetszeni fog.

Amit irsz nagyon hamis, nem hiszek benne, ha csak átalakítva tetszenék kellenék valakinek, az nekem nem kellene. Miért kellene ehhez egy férfi, magadtól nincs meg benned hogy mindig jól nézki, az otthonodba is, a sarki közértben is. Nem bírom azokat akik mástól várják a felemelkedést. Az én pasijaim mindig azon voltak inkább hogyan csúfithatnának el hogy másoknak fel se tünjek.

2010. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy úgy kellesz, ahogy vagy, vagy nem ér annyit, hogy megváltozz a kedvéért.
2010. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Úgy is végződhet, hogy a megváltozott lány dobja ki a fiút, mert már jobbat is kaphat. Legalábbis el tudom képzelni.
2014. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!