Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki észrevesz...

Van olyan férfi, aki észreveszi, hogy a rút kiskacsából olyan hattyút faraghat, amilyet akar?

Figyelt kérdés

Annyi történetet lehet olvasni hasonló témában. Végülis az a kérdésem, hogy a "tipikus" amerikai filmekben szereplő sztorik vajon átültethetők-e a való életbe.

Adott X lány, szemüveges, pattanásos, nincs stílusa, kicsit molettebb, determinálja a külső?

Jön Y fiú, észreveszi, hogy ezzel a lánnyal lélekben megtalálta az összhangot, tegyük fel művelt, tehetséges valamiben. És X lány nővé érik mellette, nőiesebben öltözködik, leadja a felesleget, szóval kész nő lesz.

De ez csak példa. A lényeg, férfiak képesek-e meglátni a lehetőségeket, számolnak e vele (akár ezen a szinten, hogy "Te, ez az X milyen jól nézne ki ha lefogyna")? Vagy csak az adott külső számít.


2010. aug. 6. 00:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

Kiskacsa ártatlan naivitásával akar hattyú lenni.


Inspirálhat egy férfi, de át ne formáljon.


Hajas Lacin kívül alig van egészséges pasi a szépségiparban......,


Készen szeretik kapni a nőket, nem nyersanyagként.

2010. aug. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha egy nő nem tanult meg gyeremekkorától kezdve ízlésesen öltözködni,az később sem fogja megtanulni! Vagy csak nagyon ritkán! Legfeljebb utánozni fogja a "menő" divatot.

Meghallgathatja mások véleményét,akár a párjáét is,de nem kell feltétlen engedni neki. Van,amikor igaza van,mint pl. a hajfestés vagy a smink kérdésében. A festés a hajat, a túlzott smink pedig az arcbőrt teszi tönkre. Igaz,ez csak 10-20 év múlva derül ki. Ahogy 40 fokos melegben is kellemesebb viselet egy könnyű anyagból készült bő szoknya,mint a testre feszülő short!

Senki nem tud hosszú távon egy másik meber "ideálja" lenni! Előbb-utóbb besokall.

Ezt a sok nő sem ártana,ha megértené. Azért megy tönkre sok kapcsolat,mert a nők is álmaik férfijává akarják változtatni a párjukat! Csak vele foglalkozzon,csak az ő igényeit teljesítse,legyen figyelmes ,tűrje a szeszélyeit

stb. Ez éppúgy nem működik,mint a nők átváltozása sem.

2010. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Divatos göncöt, púdert lehet vásárolni, ellenben ízlést nem.
2010. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Statisztika szerint nők tudnak egymásnak tanácsot adni, ha nem irigyek.

Romantikus leányregény, hogy ehhez ért a pasi.

2010. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

nálunk így volt részben. bár oda-vissza igaz. anyukám révén jó ízlésem volt és van is, de akkoriban csupa sportos, fiús cuccot hordtam és bár a cuccaimt jól kombináltam akkoris fiús maradt. nagyon rövid hajam volt, csúnyácska szemüveg. mikor először találkoztam a párommal egy kinyúlt melegítő és egy férfipulcsi volt rajtam(otthon voltam és nem tudtam, hogy találkozunk) és ő már másnap hívott, hogy szeretne találkozni velem. hát, magam is ledöbbentem. ezután nem sokat jártunk, én szakítottam, éretlen voltam. de utána elhatároztam, hogy változtatok. megnövesztettem a hajam, új szemüveg, nőiesebb ruhák, stb. aztán újra összejöttünk és azóta is csak fejlődök minden téren. de tényleg van ízlésem, mert az szerintem is kell, ha nincs marha nehéz ráérezni.

aztán persze a párom is borzalmas volt, ruhák, cipők terén. nem is az, hogy nem volt pénze, a családjának ez nem fontos, legyen 2 póló meg egy gatya és kész. na én férfit csináltam belőle. hát, vinné is pár csaj...

2010. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Én ilyet csak a mesében hallottam eddig!


Az enyém fordítva volt!


A párom (akivel csak 4 hónapot jártunk)amikor megismerkedtünk egy "hattyú" voltam. Festett hosszú haj, szolid smink, nőies blúz vagy pulcsi, szövetnadrág és magassarkú. Inkább elegáns-csinos voltam, sem szexi pláza.


Már az elején belekötött a hajam színébe.... persze kiderült, hogy azért mondja, mert természetességmániás. Aztán jött azzal, hogy ne szedjem a teljesen természetes szemöldökömet. (szinte ugyanakkora, mint amilyen kislány koromba volt).

Kitalálta, hogy ne sminkeljem magamat. Mindig olyan helyre mentünk, ahova nem kellett csinosnak lenni...általában sportcipő, szabadidő, póló...hát rosszul éreztem emiatt magamat.

És amikor volt már 3 centis lenövésem, beszóltam, hogy engem nem érdekel mit gondol, én festeni fogom a hajamat.

Erre beszólt, hogy ok. de akkor ő keres más nőt.

Mondtam neki, jól van, keressen.

Ezzel annyi is volt, nem hagytam magamból idiótát csinálni. Ő egy házi egeret szeretett volna.

Én nem vállaltam, szakítottam!

2010. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem voltam dagadt... pattanásos se már akkor, mert gyógyszert szedtem előtte jó ideig... Megvolt a magam stílusa, ami azt hiszem a mai napig megvan, viszont a barátom annyit hozzátett, hogy az ő hatására kísérletezős típus lettem. Akármit felpróbálok, nem mondom azt, hogy jajj nem állna jól.. És így sokkal könnyebb a stílusomat formálni, mert merészebben kezdek neki mindennek :) Szóval, nálunk bejött.
2010. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A shortot nem azért mondta, mert rosszul áll.. Edzőként dolgozom 22 éves korom óta, szóval jó 5 éve. És ez meg is látszik a lábamon, hogy heti 5 edzést tartok különböző fantázianeveken meghirdetve. Tehát a heti 5 óra megvan a saját edzéstervem mellett.

Szerintem mi nők nem akarunk akkora változást elérni a férfiban, mint fordítva.

2010. aug. 6. 11:56
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Sok ilyen van. A legtöbb nő meg eltűri, sőt van, amelyik még örül is neki. Én soha nem változnék meg senki kedvéért. Döntse el, amikor megismerkedünk, hogy kellek-e úgy, ahogy vagyok, aztán ha nem, le is út, fel is út.
2010. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Shortról és a lengő hosszú szoknyáról jutott eszembe, hogy nem mindegy ki veszi fel! Milyen testi adottságokkal.

Sort:

vékony, sportos, vékony,hosszú combú alacsony vagy magas nők.

Hosszú szoknya:

168-170 cm felett mert úgy nyújt.

Az alacsony nőket összenyomja.


Akiknek nem ajánlott egyik se: az alacsony duci nők:P

Nos ők húzzanak farmert vagy lenvászon nadrágot kicsit sötétebbet és hosszút.

2010. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!