Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki észrevesz...

Van olyan férfi, aki észreveszi, hogy a rút kiskacsából olyan hattyút faraghat, amilyet akar?

Figyelt kérdés

Annyi történetet lehet olvasni hasonló témában. Végülis az a kérdésem, hogy a "tipikus" amerikai filmekben szereplő sztorik vajon átültethetők-e a való életbe.

Adott X lány, szemüveges, pattanásos, nincs stílusa, kicsit molettebb, determinálja a külső?

Jön Y fiú, észreveszi, hogy ezzel a lánnyal lélekben megtalálta az összhangot, tegyük fel művelt, tehetséges valamiben. És X lány nővé érik mellette, nőiesebben öltözködik, leadja a felesleget, szóval kész nő lesz.

De ez csak példa. A lényeg, férfiak képesek-e meglátni a lehetőségeket, számolnak e vele (akár ezen a szinten, hogy "Te, ez az X milyen jól nézne ki ha lefogyna")? Vagy csak az adott külső számít.


2010. aug. 6. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek egy példát a közvetlen környezetemből. Nagyon-nagyon szomorú vége lett... Igen, egyes férfiak arra hajtanak, hogy összeszedjenek egy szegény fiatal lányt, "hattyúvá változtassák", aztán magukhoz láncolják örökre olyan kijelentésekkel, mint hogy "nélkülem senki sem lennél", "Ha én nem szánlak meg, még mindig mosogatnál", blablabla...
2010. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát persze. Pont én voltam a pattanásos, fiúsan öltözködő kis izé, aztán a párom mellett nővé értem, ha lehet így mondani, azóta igenis kiemelem azt, hogy nő vagyok, és nem csak miatta, hanem azért is, mert megmutatta nekem, hogy lehetek más is, mint az, aki voltam.
2010. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

2. vagyok, az első válaszoló miatt kiegészíteném:

nincs olyan, hogy csak az övé vagyok. Különben, milyen indokkal is láncolna magához egy férfi egy nőt? Egy személy senkinek nem lehet a tulajdona.

2010. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Fene tudja, egyáltalán akar-e a lány változni. Nekem is megvolt a magam stíulsa, a volt párom meg megpróbált a saját ideáljává formálni, csak egy alapanyagot látott bennem. Én meg nem kértem ebből. Egy nő saját maga miatt legyen igényes, ne a pasija miatt, ha ez megvan, akkor meg lesz majd olyan férfi, akinek úgy tetszik, ahogy van.
2010. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Elméletileg az első komolyabb pasim olyan volt.

Mármint én elég fiúsan öltöztem, póló+farmer.

Sosem mertem volna felvenni szűk kvás ruhákat, és a hajam se festettem. Aztán úgy együtt mentünk ruhákat venni, ő választott. És jó kis pcsát faragott belőlem, meg azt ondta, hogy így nézek ki jól.

Aztán később otthagytam, mert nagyon birtokolni akart és már nem is szerettem.

Ennek az öltözködésnek viszont az előnye annyi volt, hogy így más pasik jobban megnéztek az utcán, tehát később könnyebb volt ismerkedni, és többen lettek szerelmesek belém. Most meg már megint másképp öltözöm, de végülis fel merek venni bármilyen ruhát, nem érzem magam hülyén benne, és nem félek mutogatni az idomaimat. Persze csak szolidan. :)

2010. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A saját, és a Ti tapasztalataitok után is úgy látom, hogy a férfiak nagy része meg akarja változtatni a nőt.. Kitalál magának ábrándokat, hogy milyen lenne az ideális nő, és akiben látja a lehetőséget, hogy könnyen meg tudja valósítani, el is kezdi.

Az én barátom pont, hogy a hajfestésről beszélt le, utána a sminkről. És hogy öltözködjek szolidabban (ezt egy 40 fokos nyári napon, hogy a shortot csak magamutogató nőszemélyek veszik fel). Pedig még csak 29. Én 27.

Azt hittem, az ilyen problémák elvétve merülnek fel egy kapcsolatban.

2010. aug. 6. 00:50
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálam volt így. Az a tipikus Csúnya Betti voltam a filmből... Aztán megismertem a későbbi (mostani) barátomat, a hatására nagyon nagyot változtam. :)
2010. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez fordítva volt, megismerkedtem egy lánnyal, és az ő hatására kezdtem el változni, és azóta csak megy a féltékenykedés mert minden hónapban van egy lány aki le akar csapni a kezéről, de én csak őt szeretem :)
2010. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


azzal is lehet ízlésformáló a párod, hogy a természetesség megtartása mellett próbál sértődés nélkül tartani.


Neki így tetszel.


Sort, már kényesebb kérdés, de tükörben keresendő az indok...., nem hinném, hogy prűd a "sztájliszt"od.

2010. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
a kérdés.. nagyonjó (:
2010. aug. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!