Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki engem nyaggat, hogy...

Mindenki engem nyaggat, hogy keressek munkát, a párom meg csak henyél? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nekem 2 hónapja nincs munkám. Az azt megelőző időben volt munkahelyem, a fizetésem 90%-át “hazaadtam”, a párom szüleinek, mivel náluk lakunk. A párom a 4 közös évünk alatt egy hónapot dolgozott, a jogsiját is ketten fizettük az anyjával, most autót akarna, de úgy, hogy én gyűjtsem össze a rávalót. Egy munkahely van a városunkban, ahová mehetek, de az annyira olyan hely, hogy utolsó utáni lehetőségként tartottam fenn, de most már nincs más választásom, mint odamenni, mert leendő (már nem biztos) anyós dolgozik most egyedül, és az összes barátnője rámszállt. Eddig is a pénzen felül 110%-ot teljesítettem, mert munka mellett én mostam, főztem, takarítottam mindenkire, most hogy nincs munkám, a boltbajárást, ügyintézést, meg minden egyebet én csinálok egyedül. A párom a boltba sem hajlandó eljönni, egész nap vagy alszik, vagy a gép előtt ül. Mit tegyek? Vállaljam el a nem olyan jó munkát, próbáljak gyűjteni, aztán hagyjam el? Eddig azért nem mentem el, mert nem akartam őket a nehéz anyagi helyzetben itt hagyni...de csak addig voltam jó, amíg pénzt adtam, magamra egy fillért nem költöttem soha, 10 évvel ezelőtti ruháimat hordom, mert soha nem tudok venni még egy bugyit se. Azzal is nyaggatnak, hogy miért nem költöztünk el, miért nem önállósodtunk...egy fizetésből, hát köszönöm...
2020. szept. 4. 11:18
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Előtte szólok azért. Amikor màr mindenem össze lesz pakolva. De muszáj, nem normális hogy mindenki tőlem várja a csodát, aztán meg amikor nem jön össze, én vagyok a rossz.
2020. szept. 4. 12:00
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, kérdező. Sok erőt, kitartást! Ne engedj a hisztinek! Ez az ember nem szeret téged, csak használ. Jobbat érdemelsz.
2020. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Hallod... 1 évig nem bírtam volna így élni. Oké, hogy szerelem meg minden, de ennyire? Mit lehet szeretni egy lusta fszon? Lépj le, de minél előbb. Ez a saját érdeked. Autót meg eszedbe se jusson venni neki. A jogsi fizetésnél is jó nagy hülye voltál.
2020. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Használna, ha hagynám, de intim kapcsolat sincs jó ideje, úgyhogy így ennek nem sok értelme van.
2020. szept. 4. 12:10
 25/50 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal szakíts vele, nem normális a család. És ne haragudj, hogy ilyet mondok, de te sem vagy az, ha ezt a bánásmódod és csicskáztatást ennyi éven át tűrted, ráadásul a fizetésed 90!! százalékat odaadtad nekik. Menekülj!
2020. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
99%
Csak ámulok ilyenkor, hogy hogy lehet így kihasználni embereket.
2020. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, hogy eljutottál odáig, hogy innen menni kell. Viszont a leírtak alapján kinézem belőlük, hogy mikor ezt kijelented, másnap már darabolt hullaként fogsz megjelenni az esti híradóban. Az ilyenek inkább rádtámadnak,minthogy elengedjenek.

Javasolom, hogy először titokban vedd fel valakivel a kapcsolatot, lehet az rokon vagy barát, akihez el tudod vinni a cuccaidat. Először olyanokat, amik nem keltenek feltűnést. Pl téliruhák, mert azok úgy sincsenek elő. Aztán mikor már csak a leg fontosabbak maradnak, akkor lépj le, és ne mondj semmit. Nem kell előtte szólni. Jó hogy nem már búcsúszkodni is akarsz. Minek? De olyan helyre menj, ahol meg tudnak védeni, vagy tudnak rendőrt hívni ha kell. Ismerem ezt a fajtát.

2020. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:
100%
Pszihopata, lusta dög a társad. Azonnal tűnj el onnét. Csak kihasználnak. Ha gyereked lesz akkor nehezebb elválni , úgyhogy menj.
2020. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
94%
Jó nagy madár vagy.
2020. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a kapcsolatban neked mi a jó?
2020. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!