Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki engem nyaggat, hogy...

Mindenki engem nyaggat, hogy keressek munkát, a párom meg csak henyél? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nekem 2 hónapja nincs munkám. Az azt megelőző időben volt munkahelyem, a fizetésem 90%-át “hazaadtam”, a párom szüleinek, mivel náluk lakunk. A párom a 4 közös évünk alatt egy hónapot dolgozott, a jogsiját is ketten fizettük az anyjával, most autót akarna, de úgy, hogy én gyűjtsem össze a rávalót. Egy munkahely van a városunkban, ahová mehetek, de az annyira olyan hely, hogy utolsó utáni lehetőségként tartottam fenn, de most már nincs más választásom, mint odamenni, mert leendő (már nem biztos) anyós dolgozik most egyedül, és az összes barátnője rámszállt. Eddig is a pénzen felül 110%-ot teljesítettem, mert munka mellett én mostam, főztem, takarítottam mindenkire, most hogy nincs munkám, a boltbajárást, ügyintézést, meg minden egyebet én csinálok egyedül. A párom a boltba sem hajlandó eljönni, egész nap vagy alszik, vagy a gép előtt ül. Mit tegyek? Vállaljam el a nem olyan jó munkát, próbáljak gyűjteni, aztán hagyjam el? Eddig azért nem mentem el, mert nem akartam őket a nehéz anyagi helyzetben itt hagyni...de csak addig voltam jó, amíg pénzt adtam, magamra egy fillért nem költöttem soha, 10 évvel ezelőtti ruháimat hordom, mert soha nem tudok venni még egy bugyit se. Azzal is nyaggatnak, hogy miért nem költöztünk el, miért nem önállósodtunk...egy fizetésből, hát köszönöm...
2020. szept. 4. 11:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%

A te döntésed volt hogy évekig egy here mellett maradsz. Ha zavar, változtass

.

2020. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Amíg nem voltam itt, addig az anyja takarított munka mellett, de ugye most már nem kell neki. Meg főzni se, mert azt is én csinálom.
2020. szept. 4. 11:27
 13/50 anonim ***** válasza:
96%
Ha magadtól nem jutott eszedbe lelépni, mi sem segíthetünk. Nem fog a Gyk. válogatott embermentő csoportja odamenni,becuccolni téged egy kocsiba, és kimenteni.
2020. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régen kiléptem volna ebböl, nem szeretem, ha hülyének néznek és kihasználnak!
2020. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Szerintem intézkedem, hogy egy barátom eljöjjön autóval értem meg a cuccaimért. Már korábban jeleztem neki, hogy ez egy lehetséges forgatókönyv. Már csak az a kérdés, mikor.
2020. szept. 4. 11:29
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kevesen vannak otthon, mert nem fogják engedni, hogy akár egy tűt is elvigyél, hiába a tied.
2020. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

Te nem férfival, hanem herével laksz együtt, akinek szexszolgáltató és az anyjának rabszolga vagy.

"intézkedem, hogy egy barátom eljöjjön autóval értem meg a cuccaimért" Másnak nincs értelme. Költözz a szüleidhez, tesódhoz stb! Pasihoz csak jobbhoz.

2020. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
89%
Egészséges kapcsolatnak tűnik. Végigolvasva a helyzetet, a kezét mikor kéred meg?
2020. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Lepj le, de mielobb! Aztan ne hagyd magad lebeszelni es ne dolj be az erzelmi zsarolasnak es a "holnaptol minden mas lesz" dumanak! Ha nehez anyagi helyzezben vannak, akkor azt a naplopo parodnak koszonhetik! Koltozz,cserelj szamot es kezdj uj eletet!
2020. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
99%

Ez egy súlyosan mozgássérült ember?

Viccen kívül: tedd meg azt a szívességet magadnak, hogy szó nélkül lépsz le. Megnézném a képüket :)

2020. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!