Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki engem nyaggat, hogy...

Mindenki engem nyaggat, hogy keressek munkát, a párom meg csak henyél? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nekem 2 hónapja nincs munkám. Az azt megelőző időben volt munkahelyem, a fizetésem 90%-át “hazaadtam”, a párom szüleinek, mivel náluk lakunk. A párom a 4 közös évünk alatt egy hónapot dolgozott, a jogsiját is ketten fizettük az anyjával, most autót akarna, de úgy, hogy én gyűjtsem össze a rávalót. Egy munkahely van a városunkban, ahová mehetek, de az annyira olyan hely, hogy utolsó utáni lehetőségként tartottam fenn, de most már nincs más választásom, mint odamenni, mert leendő (már nem biztos) anyós dolgozik most egyedül, és az összes barátnője rámszállt. Eddig is a pénzen felül 110%-ot teljesítettem, mert munka mellett én mostam, főztem, takarítottam mindenkire, most hogy nincs munkám, a boltbajárást, ügyintézést, meg minden egyebet én csinálok egyedül. A párom a boltba sem hajlandó eljönni, egész nap vagy alszik, vagy a gép előtt ül. Mit tegyek? Vállaljam el a nem olyan jó munkát, próbáljak gyűjteni, aztán hagyjam el? Eddig azért nem mentem el, mert nem akartam őket a nehéz anyagi helyzetben itt hagyni...de csak addig voltam jó, amíg pénzt adtam, magamra egy fillért nem költöttem soha, 10 évvel ezelőtti ruháimat hordom, mert soha nem tudok venni még egy bugyit se. Azzal is nyaggatnak, hogy miért nem költöztünk el, miért nem önállósodtunk...egy fizetésből, hát köszönöm...
2020. szept. 4. 11:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
100%
Lépj ki ebből , sürgösen!
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
99%
Szakíts. Minél hamarabb.
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőlük!
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Minek vagy ilyen hülye? Élvezed ha kihasználnak?
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Ami még bosszant, hogy a drága páromnak 2 nagyon jó lehetősége is lett volna, de válogat, közben meg mondogatja, hogy ne menjek arra a munkahelyre (tényleg gáz hely). Mégsem mozdul meg. Elnézi azt is, hogy cipeljem bevásárláskor a +10 kg-os szatyrokat, a házban/ház körül sem segít semmit. Ha pedig kérem a segítségét, dumál, veszekszik velem is, meg az anyjával is.
2020. szept. 4. 11:22
 6/50 anonim ***** válasza:
97%
Vannak c.csládok, ahol pénzen vásárolnak rabszolga csicskát. Úgy élsz közöttük, mintha téged is így vásároltak volna meg maguknak. Nem szidni akarlak, de normális vagy, hogy saját döntésedből így élsz?
2020. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Dehogy élvezem. Eleinte nem gondoltam volna, hogy ez így alakul. Most viszont nagyon unom, hogy mindenki engem nyaggat, lenne hová mennem pénz nélkül is, de senki nyakán nem akartam élősködni. Sok ember szerint most is azt csinálom, kvázi “eltartatom magam”, mert senki nem tud a milliós összegekről, amivel a kajába/számlákba/öltözködésbe besegítettem...Mindenki nyomta a dumát, hogy örüljünk, hogy nem kell lakbért fizetni, hát nem tudom, koràbban egyedül 220 nettóból kijöttem albérletben, és mindenre tellett...
2020. szept. 4. 11:25
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
Ingyen kva és rabszolganő vagy nekik.
2020. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Senki sem akar így élni, nyilván. Ezért írtam ki a kérdést, nyilván...
2020. szept. 4. 11:26
 10/50 anonim ***** válasza:
96%
És mivel engeded nekik, úgy is bánnak veled.
2020. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!