Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell anyu új pasijával...

Miért kell anyu új pasijával jóban lennem?

Figyelt kérdés

Anyuék 2 éve váltak el, azóta ő az első férfi az életében. Engem nem kedvel, szerinte az internet felesleges, a kutyát el kéne ajándékozni és a barátom se járjon ide minden nap, csak szombatonként.

Anyu két tűz közé került, most hogy ez a pasi ideköltözött. Jelenleg munkanélküli, anyu és én tartjuk el őt.

Egész nap itthon van, arra nem képes hogy a postaládából felhozza a leveleket.

Anyu szereti, és arra kért, hogy adjak neki időt. De egy lusta, bunkó és ingyenélő embert hogy kedveljek meg?

Összeveszett a barátommal is. Őrülten féltékeny, szinte kalitkába zárja anyut.

Én már 20 éve itt lakom, ő alig 2 hónapja. Nem tudnék és nem is akarok elköltözni miatta. Elegem van. :(

21L


2010. aug. 5. 17:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell jóban lenned.

de gondolkozz el azon,hogy te fel vagy háborodva azon,hogy a opasid esetleg csak heti egy napot mehetne,anyádtól meg elvárnád,hogy kirúgja az övét.

Na szép mondhatom.


A ház anyukádé,azt fogad be akit akar.Ha neked nem tetszik költözz a barátodhoz.

2010. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem(csak) a kérdezőnek kell ám alkalmazkodnia.

Na nehogy már a lány költözzön el!

A pasi ha nem tud alkalmazkodni akkor agyő!Ne mondja már meg, hogy mi legyen,meg ilyent levág, hogy a kutyát ajándékozzák el.

2010. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

utolsóelőtti: anyaés lánya otthonvannak, a pasi meg ingyenélő. ha ő ott lakhat a nyakukon a lány barátja meg csak látogatóba megy akkor szívja le magát ha nem tetszik. az újnak kell alkalmazkodni nem parancsokat osztani.

kérdező anyud hiába szerelmes vele kell lerendezni h ki a fontosabb neki. ő intézze el a pasival h ne ugasson bele az életedbe. odamegy él a tiétekből és még azt hiszi szava van?????

2010. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Sorry, hogy nem írtam, ez az idióta p.cs kihúzta az telefont-vonalat és elment a net.

Keresek neki a neten munkát, kinyomtatom a lehetőségeket...szépen írok neki önéletrajzot és megmondom, hogy lehet elmenni munkát keresni.

Mondtam anyunak, hogy küldje vissza a férfit az albérletbe vagy ahová akar, és ha majd normálisan fog viselkedni, visszajöhet.


Az előbb felébredt, hogy kivittem a kutyát, és bezárta az ajtót. Szerencsére volt nálam telefon, és fel tudtam hívni anyut, hogy engedjen be.

A pasi meg azt kamuzta, hogy ő azt hitte hogy egész éjjel nyitva volt az ajtó....:/

Csináltam magamnak és anyunak reggelit, neki "nem jutott". Elvettem tőle minden pénzt, megmondtam neki, hogy anyu nemfogja kirúgni, de én majd megteszem.

2010. aug. 6. 06:34
 45/46 anonim ***** válasza:
én a helyedben elbeszélgetnék az anyukámmal, hogy azért lássa már a dolgokat tisztán! egy ilyen emberrel akar együtt élni??! mondd el neki ezeket a dolgokat, amiket ide leírtál.jó, szerelmes, de előfordul, hogy nem jó embert szeretünk, megesik. mondd meg neki, hogy nagyon jó csaj és hogy sokkal jobb meg édibb pasit is tudna találni! :))
2010. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Aztaqrvaélet. Ha egyszer kiteszi a lábát valahova, dobd ki a cuccait és zárd be az ajtót mögötte, bakker.
2010. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!