Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell anyu új pasijával...

Miért kell anyu új pasijával jóban lennem?

Figyelt kérdés

Anyuék 2 éve váltak el, azóta ő az első férfi az életében. Engem nem kedvel, szerinte az internet felesleges, a kutyát el kéne ajándékozni és a barátom se járjon ide minden nap, csak szombatonként.

Anyu két tűz közé került, most hogy ez a pasi ideköltözött. Jelenleg munkanélküli, anyu és én tartjuk el őt.

Egész nap itthon van, arra nem képes hogy a postaládából felhozza a leveleket.

Anyu szereti, és arra kért, hogy adjak neki időt. De egy lusta, bunkó és ingyenélő embert hogy kedveljek meg?

Összeveszett a barátommal is. Őrülten féltékeny, szinte kalitkába zárja anyut.

Én már 20 éve itt lakom, ő alig 2 hónapja. Nem tudnék és nem is akarok elköltözni miatta. Elegem van. :(

21L


2010. aug. 5. 17:37
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Már mondtam anyunak, hogy nem kedvelem a férfit. Megértem, hogy kirúgták a munkahelyéről, nem 1-2 nap mire új állást talál.

De a kutyától miért kéne megszabadulni? Vagy miért kéne lemondani az internetet? Mert ő azt akarja?

Azt hiszi, hogy parancsolgathat nekem. Pedig nem az apám!

2010. aug. 5. 17:52
 12/46 A kérdező kommentje:
Szerintem elvárható lenne, hogy esetleg főzzön, felsöpörjön, kiszellőztessen. Ne csak feküdjön egész nap a tévé előtt.
2010. aug. 5. 17:53
 13/46 anonim ***** válasza:
35%
Verd meg
2010. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Na, mert egy 40 éves pasit olyan egyszerű megverni...:/
2010. aug. 5. 17:54
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
17:48- Írtam azt is, hogy nevelje meg! Nem a lányával költözött össze hanem az anyjával. És az a faszi tudta, hogy van egy lánya, úgy költözött oda, és tiszteletben kéne tartania, mert Ő jött. Ha nekem gyerekem lenne és a jönne egy pasi, elfogadja, hogy gyerekem van akkor, ne piszkálja. Függetlenül attól, hogy dolgozik-e vagy sem!
2010. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
lezuzod a tv vel XD
2010. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
amúgy hogy félig értelmes választ adjak szard le ha beszól kussoltasd el etc ne foglalkozz vele
2010. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Ha hétköznap idejön a barátom (nem alszik itt csak hétvégén), már pattog hogy ő senkihez nem akar alkalmazkodni.


Sajnálom anyut, hogy ilyen helyzetbe keveredett. Próbálok tűrni, és alkalmi süket lenni néha, de nem bírok ezzel a pasival együtt élni.

Eddig egyedül élt albérletben.

2010. aug. 5. 17:57
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Baj van a nézeteddel ő senki ennyi ő alkalmazkodik vagy költözik ennyi...
2010. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Ha nem akarna mindenbe beleszólni, meg segítene itthon, nem csak a terhünkre lenne, akkor talán meg tudnám kedvelni.
2010. aug. 5. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!