Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell anyu új pasijával...

Miért kell anyu új pasijával jóban lennem?

Figyelt kérdés

Anyuék 2 éve váltak el, azóta ő az első férfi az életében. Engem nem kedvel, szerinte az internet felesleges, a kutyát el kéne ajándékozni és a barátom se járjon ide minden nap, csak szombatonként.

Anyu két tűz közé került, most hogy ez a pasi ideköltözött. Jelenleg munkanélküli, anyu és én tartjuk el őt.

Egész nap itthon van, arra nem képes hogy a postaládából felhozza a leveleket.

Anyu szereti, és arra kért, hogy adjak neki időt. De egy lusta, bunkó és ingyenélő embert hogy kedveljek meg?

Összeveszett a barátommal is. Őrülten féltékeny, szinte kalitkába zárja anyut.

Én már 20 éve itt lakom, ő alig 2 hónapja. Nem tudnék és nem is akarok elköltözni miatta. Elegem van. :(

21L


2010. aug. 5. 17:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
hat anyadnak kellet volna olyan pasit valasztania, aki teged is elfogad. Nem konnyu. Mondd el anyukadnak hogy erzel, aztan majd meglatod mit mond.
2010. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

ha anyud fontos neked, neki meg ez a pasi, akkor kénytelen leszel valamiképp elfogadni

barátkozni nem kell, de ha már egy háztartásban éltek, valami modus vivendit muszáj kitalálni

2010. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
63%

Te nemsokára elköltözöl,anyud pedig egyedül lehet,ha most nem viseled el az új pasiját..:S

Bírj ki még 2-3 hetet,és utána mondj el mindent anyudnak..meg azt,hogy válasszon..:S ha nem tud,te költözöl,és soha nem jössz vissza..

2010. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem próbálj meg egyik barátnődhöz elkéreckedni csak pár napra (kb 1hét), Aztán mikor ez megvan, összecsomagolsz, odateszed magad elé a cuccosod és mondod Neki: Vagy megneveled a pasidat, vagy választasz kettőtök közül, de Te nem tűröd, hogy csak így beszológasson Neked. Ha Ő szereti legyenek együtt, de Te ebből nem kérsz, ha Anyukád megengedi, hogy Vele úgy bánjon azaz Ő baja, de Veled emberként bánjon! Aztán, ha mondja nem tud választani elmész arra az időre amit megbeszéltetek és reménykedsz, hogy elég ez az idő arra, hogy Édeanyád eldöntse, hogy megneveli vagy elküldi a nevelőfatert!

Legalábbis én ezt tenném, én nem szoktam eltűrni, hogy valaki bántson, vagy sértegessen. És azt sem, hogy azt bántsák akit szeretek.

2010. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
87%
uccsó, de gyerekes vagy. hogy választana már az anyja? az nem megoldás ha zsarolod a szeretteited, te...
2010. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

De miért kellene nekem elmennem? Hol van az megírva, hogy nemsokára elköltözök... Miért tenném??

Anyukám 42 éves, simán találna magának egy rendes férfit.

2010. aug. 5. 17:49
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

17:47-es válaszomat kiegészítve. Tudasd vele, hogy ez neked nagyon rossz, kisebbnek érzed magad.

Aztán beszéld meg Vele kénytelen leszel új szállás után nézni, vagy valahogy oldja meg, hiszen övé a lakás! Te meg a gyereke vagy! :-)

2010. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
Őszinte leszek ha anyukádnak a pasi fontosabb ha eléd helyezi akkor igenis költözz el,mert veszett fejsze nyele, abarátoddal mi baj?Féltékeny rád ,mert akkor lehet h anyukád csak alibiből kell neki is igazából téged nézett ki magának,rossz tapsztalat sajnos.
2010. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
94%

ne feledd az sem, hogy te lehet, hogy pár éven belül amúgy is elköltözöl, mert férjhez mész

zsarolni semmiképp sem kéne anyukádat...

2010. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

higgadtan mondd meg neki,hogy o a vendeg, a kutyak husegesebbk mint nemely pasi,a kutya csaladtag,ehhez neki semmi koze, neki kell alkalmazkodni mindenhez,ha nem tud, akkor a sajat lakasaban szervezkedjen. ... a ferfiak jonnek-mennek,plane ha igy viselkedik,nem lesz hosszutavu, viszont te meg a kutya allando csaladtagok maradtok. azt is megkerdezheted,hogy anyukadat jott boldogga tenni,mert ahhoz nem a csalad idegesitese a jo ut. mondd meg neki hogy segites beilleszkedni.

valszeg azert pattog mert munkanelkuli es szeretne hogy valamibe beleszolasa legyen.ezt is megmondhatod neki,hogy tudod emiatt ilyen,de vegyen vissza.

anyam is egyutt volt egy ilyen ingyenelovel, harom evunkbe telt raebreszteni,mire kirakta...

2010. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!