Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell anyu új pasijával...

Miért kell anyu új pasijával jóban lennem?

Figyelt kérdés

Anyuék 2 éve váltak el, azóta ő az első férfi az életében. Engem nem kedvel, szerinte az internet felesleges, a kutyát el kéne ajándékozni és a barátom se járjon ide minden nap, csak szombatonként.

Anyu két tűz közé került, most hogy ez a pasi ideköltözött. Jelenleg munkanélküli, anyu és én tartjuk el őt.

Egész nap itthon van, arra nem képes hogy a postaládából felhozza a leveleket.

Anyu szereti, és arra kért, hogy adjak neki időt. De egy lusta, bunkó és ingyenélő embert hogy kedveljek meg?

Összeveszett a barátommal is. Őrülten féltékeny, szinte kalitkába zárja anyut.

Én már 20 éve itt lakom, ő alig 2 hónapja. Nem tudnék és nem is akarok elköltözni miatta. Elegem van. :(

21L


2010. aug. 5. 17:37
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy tetszeni fog valakinek a borsos kávé, általában leszólnak ezekért a tippekért, de én imádom az ilyet :D Meg a viszketőpor a ruhába :DDD
2010. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Hát én is tudok ilyen aljas teremtmény lenni, ha valaki megérdemli. Nekem nem a beszéljük meg jut eszembe, hanem hogy hogy b.szhatnék ki vele. És ez a hapsi megérdemli...de nagyon.
2010. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez az első gondolatom, utálom is érte magam, de hát ez van.
2010. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Nem csodálom,ha ki vagy akadva anyukád pasijára.

Az egy dolog, hogy nagyon szereti,de ha már nálatok lakik, akkor alkalmazkodjon is.

Nem esik le az aranygyűrű az ujjáról, ha elmosogat, felsöpör, segít a ház körül.(ha már nem melózik).

A másik. Mi az hogy,mondjátok le az internet?A ti házatok, nem ő fizeti.

Meg, hogy ajándékozzátok el a kutyát.Ez már beteges.

Na nehogy már megtiltsa, mikor jöjjön a párod. Felnőtt vagy már! Igenis alkalmazkodjon ő is.

Beszélj anyukáddal. Tudom, egy szerelmes nővel nehéz, de idővel rájön úgy is, hogy ezt így nem lehet csinálni.

Tölts minél több időt a barátoddal.

kitartás!

2010. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a pasival beszélj, de úgy hogy anyud is hallja, hogy később ne mesélhesse be neki hogy bunkó voltál.


mondd meg neki hogy te már 20 éve itt élsz, és hogy nem szólhat bele a dolgaidba, mert nem az apád.és hogy eddig is elvoltatok az ő keresete nélkül, de ha már ingyen lakik ott, néha segítsen nektek, és ne oktasson ki mindenkit.és szögezd le neki világosan hogy a kutya a net és a barátod maradnak, ha neki nem tetszik elmehet. persze mindezt illemtudóan, de tisztán és érthetően, hogy se félremagyarázni ne lehessen, se anyud ne mondhassa hogy csak azért mondod ezeket hogy lejárasd a pasit.

2010. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

szerintem nyomtasd ki anyukádnak és a pasinak is 1-1 példányban ezt, a válaszokkal. ügyelj rá, hogy mindketten elolvashassák.


mondom anyámnak is volt ilyen pasija 40éves (nem Ricsi a neve véletlenül???)? ingyenélő, jó pár évig ment az agyunkra, mire rá tudtuk venni anyut, hogy kidobja.

mondjuk előtte a pasi elfelejtette anyu szülinapját, valamit beszólt és anyám rávágta az ajtót a fejére de nagyon durván (nem láttam még anyut verekedni sajnos akkor se, de megnéztem volna)

2010. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

(nem láttam még anyut verekedni sajnos akkor se, de megnéztem volna)



:DDDDDDDD

2010. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de őszinte leszek.

anyád egy nem normális önző .....

ha valaki így viselkedne a lányommal, ráadásul ingyenélő is, vágnám ki a pics..be.

2010. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Egyébként most nem azért, de az utolsóban van igazság. Ha valaki el akarná ajándékozni a kutyámat hamarabb takarodna a házamból minthogy elköszönne.
2010. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!