Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell anyu új pasijával...

Miért kell anyu új pasijával jóban lennem?

Figyelt kérdés

Anyuék 2 éve váltak el, azóta ő az első férfi az életében. Engem nem kedvel, szerinte az internet felesleges, a kutyát el kéne ajándékozni és a barátom se járjon ide minden nap, csak szombatonként.

Anyu két tűz közé került, most hogy ez a pasi ideköltözött. Jelenleg munkanélküli, anyu és én tartjuk el őt.

Egész nap itthon van, arra nem képes hogy a postaládából felhozza a leveleket.

Anyu szereti, és arra kért, hogy adjak neki időt. De egy lusta, bunkó és ingyenélő embert hogy kedveljek meg?

Összeveszett a barátommal is. Őrülten féltékeny, szinte kalitkába zárja anyut.

Én már 20 éve itt lakom, ő alig 2 hónapja. Nem tudnék és nem is akarok elköltözni miatta. Elegem van. :(

21L


2010. aug. 5. 17:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

de anyukád mit lát benne?

ha nincs ló, jó a szamár is, két év után??

2010. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Most is hisztizik, hogy nincs itthon tej, ő pedig kakaót akar inni a vacsora mellé, és AZONNAL takarodjak le a boltba...

Na persze...

2010. aug. 5. 18:03
 23/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom anyu miért szereti...

Láttam hogy anyu vett magának...szóval a nemi életük sincs rendben.

2010. aug. 5. 18:04
 24/46 anonim ***** válasza:
Úúú szegény! Na tudod mikor mennék le ennek az alaknak bármiért is. Van lába, nem? Nem irigyellek. Ja és nem is értem miért tartod el, miért adsz egy fillért is? Én semmit nem adnék.
2010. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy mocskos ingyenélőt nem kell elfogadnod.

Ő jött a ti családotokba, nehogy már ő ugassa meg ki hova menjen, mit csináljon! Mi baja a kutyával?

Szerintem anyukád is csak azért nem hagyja ott, mert fél, hogy egyedül marad.

Ha anyud nem látja be, hogy egy ingyenélő, ráadásul nőkkel tartatja el magát, addig nem tehetsz semmit...

Én se fogadnék el egy ilyen mocskos állatot!

2010. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én simán kiutálnám onnan. Jó mondjuk én rohadt rosszindulatú szemétláda vagyok így nem okozna problémát összetépni a ruháit, vagy megsózni, megborsozni a reggeli kávéját és egyebek, de gondolom azért ilyenre te nem vetemednél :D
2010. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Úristen de sajnállak :S az ilyen "férfiakat" egyszerűen le kéne lőni... Amúgy én a helyedben megpróbálnék keresztbe tenni neki (pl azzal, hogy minél többet jön hozzátok a barátod, v ilyesmi:), és ha vitatkozni van kedve úgy leordítanám a fejét, hogy mégis mit képzel, ez nem az ő háza, és nem is vagy a lánya, hogy bármit parancsolhasson neked vagy akár kérhessen tőled!

Anyukádtól pedig határozottan kérdezd meg, hogyha ez a férfi ennyire lusta, önző, parancsolgatós, ráadásul munkanélküli és a szexuális életük sincs rendben, mit akar tőle?! Eltartani és hallgatni a parancsait? Magyarázd el neki, hogy ez így nem élet, és talál 100x jobbat, ha akar!

2010. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Szerintem még szerelmes az anyud,csak ezért tűrheti ezt el!Nagy bajba is kerülhettek ez miatt,rátok telepszik,és nem lehet majd megszabadulni tőle!Ha nem máshonnan,egy két filmből lehet tájékozódni ez ügyben!
2010. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ha hétköznap idejön a barátom (nem alszik itt csak hétvégén), már pattog hogy ő senkihez nem akar alkalmazkodni."


Na most nyílt ki a zsebemben a bicska!!!

Ha édesanyád elfogadja a helyzetet, ő mi jogon szól bele??? Mi az, hogy ő nem alkalmazkodik?

Golyót neki. pfff..

2010. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja,. a borsos reggeli kávé sem rossz ötlet. Valamint ha kakaót akar inni, nehogy lemenj, vagy anyukádnak se hagyd hogy lemenjen tejért. Kényszerítsétek rá, hogy dolgozzon meg érte ő, ha szeretne valamit.
2010. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!