Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, h az egyke...

Azt vettem észre, h az egyke pasik képtelenek alkalmazkodni. Tudnak ők jó családfők lenni?

Figyelt kérdés
a környezetemben nagyon gázos családok vannak és mindegyikben egyke az apuka aki azt hiszi midnenben igaza van és képtelen engedni. Tudom, h általánosítás ez, de mégis lehetséges az h egy egyke férfiből JÓ családapa legyen?
2010. aug. 5. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

lehetséges!

általánosítasz!

nem dugnálak meg!

2010. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ebben igazad van, az én apukám is ilyen. Amellett, hgy nagyon nehezen enged, jó családfő, mert a családjáért mindent megtesz.
2010. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
én egyke vagyok, és cáfolok erőteljesen!
2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy szégyenkeznem kéne, mert egyke vagyok. Tény, hogy az egykék önzőbbek, mert minden róluk szól, de nem ezért lesznek rossz család apák. Szerintem lehet nagyon jó apa egy egykéből. Legalábbis én úgy érzem nagyon jó apa lennék. Sőt gondolj bele, hány olyan férfi van, akinek van vagy hat testvére, mégis agyon veri a feleségét, meg a gyerekeit. Nem lehet ebből megmondani, hogy jó családfő lesz e belőle.
2010. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Általánosítasz.párom egyke de kisfiamat 2 éve kora óta neveli.és apja helyett apja.Pedig fiatalok vagyunk 25 évesek.Ö eddig bulizós volt.Már nagyon jó családfő aki a családjáért a tűzbe menne.
2010. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
vajon, ha a elhagytam volna a "nem dugnálak meg" mondatomat, száz százalékos lennék? :D
2010. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha egyke pasi és nehezen alkalmazkodik is, de szereti azt akivel van, engedni fog. Én párom is egyke, de már jóbban megy neki az alkalmazkodás. Azt, hogy ő milyen családapa lesz, az majd kiderül 10 év múlva még elég fiatalok vagyunk, Ő még csak 19. :)

21/L

2010. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az apámnak több testvére is volt.Iratok megfelelő rovatába bele lehetett irni, hogy ki az apám, de azontúl nem sokat tett értem,bár együtt éltünk. Az egyik legönzőbb ember volt, akit ismertem.A fiam egyke, de biztos vagyok abban, hogy nagyon jó apa lesz.Ez egyéntől függ s nem az egykeségtől.
2010. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! A férjem egyke :) Igazad van abban, hogy sok egyke azt hiszi mindenben igaza van és nem tud engedni, ami annak az eredménye hogy sok sok éven át az volt a lényeg amit mondott, hiszen a szülők ilyenkor nyilván igazat adnak és ezt meg is szokja a gyerek. AMikor meg felnő akkor van az mit te is írsz. A férjem jó sokára tanulta meg hogy ez nem így van, úgy látom ez nagyrészt kinevelhető.

Viszont mindent megtesz értünk, jó családapa, szereti a kislányunkat, ez szerintem egy teljesen más tészta. Sok ember van akinek van testvére és akasztófára való mert elhagyják a családjukat vagy nem törődnek vele, ez nem ettől függ!

2010. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudok mondani rossz és jó példát is az egyke apákról. Párom apja borzalom, egy önző, beképzelt ember, de pl. a szomszéd gyerek apukája, egy nagyon jó apa.

Embere válogatja.

Én nő vagyok és egyke, de soha nem forgott körülöttem a világ, így nem is vagyok olyan, mint amilyenek az egykéket hiszik.

Szóval az ember és nevelésfüggő.

2010. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!