Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig egyedül élő férfival...

Sokáig egyedül élő férfival lehet kezdeni kapcsolatot? 40 évesen tudna még alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: 6 évvel ezelőtt megismertem egy pasit, aki akkor 34 éves volt és előttem nem volt még kapcsolata.Sok haverja volt, buliztak, meg persze egyes gyerek és a szülei befolyásolták. Külön élt már akkor, saját lakás, kocsi mindent megteremtett magának, a szüleit is támogatta. Sajnos kb. 2 hónapig tartott a kapcsolatunk, mert ő rájött igy nem jó,inkább egyedül marad.Nemrégiben meghalt az apja és gondolom ez is közrejátszott abban, hogy rájött nem akar egész életében egyedül élni, valami/valaki hiányzik.Egyik ismerősünktől hallottam, hogy mostanában érdeklődik felőlem... Én közben férjnél voltam, van egy kisgyermekem, de már elváltam. Nem tudom ha esetleg újra megkeresne, merjem e újra kezdeni vele? Vagy csak megint csalódnék benne? Főleg igy, hogy van egy gyerekem, a pasinak őt is el kellene fogadnia. Köszi, hogy végig olvastátok!
2011. febr. 25. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem esélytelen. Sokan döbbennek rá 40 év körül, hogy kéne a saját család. Ismerek olyat, aki ilyenkor házasodott és 4 saját gyerekkel hozta be a lemaradását, és olyat is, aki elfogadta a szintén egy gyerekkel már rendelkező, elvált barátnőjét (már élettársát). A szülők halála pláne nagyon meg tudja változtatni az ilyen embereket. Persze, garancia sosincs...
2011. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy komoly esélyed van nála, mert már van veled kapcsolatban tapasztalata, és ha így is érdeklődik felőled, akkor nem lehet túl rossz- neked ugyanez, mert már ismered -a gyerek pedig egyáltalán nem lehet akadály- úgyhogy az a véleményem: hajrá!
2011. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, de lehet, hogy óvatosabban, lassabban kell haladnotok. Nem egyszerű teljes egyedüllét/önállóság után másokhoz is igazodni, adj neki időt!
2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj, szerintem nem jelent semmi jót, hogy a pasi ennyire megvolt kapcsolat nélkül...szerintem z nem arra utal, hoyg egészséges lenne.Én emiatt aggódnék.Mit ért ő ahhoz, hogy elfogadjon egy nőt, pláne egy kisgyerekkel!
2011. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt vagy ra elo peldanak, hogy nem ezen mulik egy kapcsolat. Neked voltak korabban kapcsolataid, megsem mukodott, szoval az eselyt meg lehetne adni neki foleg, hogy ilyen regen, 6 eve tortent a dolog es azota sokat komolyodhatott. Lehet, hogy keson ero tipus. Abban nagyon igazad van, hogy az a legfontosabb, hogy teged a gyerekkel egyutt fogadjon el, de nem tudhatod, hogy elfogadna-e, ha nem adsz neki lehetoseget megismertetni magat. Az mar jo jel, ha ennyi ev utan is erdekled. Szerintem ez ferfiaknal ritka.
2011. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

A helyedben óvatos lennék. Ha ennyi ideig egyedül élt,akkor nehezen fog hozzátok alkalmazkodni. Még a fiataloknál is sokszor nehezen megy,de 40 évesen már kialakult szokásai vannak. Lehet,hogy a gyereked is idegesítené,vagy mások lennének a nevelési elvei,mint neked.

Az anyagi oldalát is előre tisztázzátok. Ha ő sokkal jobban áll,mint te,akkor később lehetnek ebből is gondok.

2011. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom 50 éves, (én 36) már 4 éve élünk együtt,én egy anyukámmal és egy 12 éves nagylánnyal jöttem,és elfogadott minket,elötte már vagy 6-7 éve egyedül élt. Lett egy kisfiunk aki most 2 éves.szerintem van esélye nálad is a dolognak,amugy az hogy 34 éves koráig nem volt kapcsolata az valóban elgondolkodtató....
2011. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy egy próbát megérne, de félek attól hogy nem menne neki, főleg a picivel. Pedig több olyan példa is van előttem akik 40 körül házasodtak és remek család apák lettek.
2011. febr. 25. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 30 évesek voltunk, amikor megismerkedtünk. Neki előttem nem volt soha olyan komoly kapcsolata, hogy együtt is lakott volna valakivel, vagy huzamosabb ideig együtt jártak volna.

Hát mit mondjak....?:))) Nagyon nehéz ember. Mindig kiütközik rajta az a jó pár egyedül töltött év. Nehezen alkalmazkodik mindenkihez, a gyerekeket is csak ideig-óráig viseli el.

Lehet, hogy ez a férfi más természetű, mint az én férjem, de az a véleményem, ha valaki 30-35 éves koráig nem tanult meg alkalmazkodni, akkor utána már nem is fog, vagy ha igen, akkor nehezen...

2011. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem egy próbát megér, ha te is szeretnéd. Lehet, hogy közben érettebb lett, megkomolyodott, megtanult alkalmazkodni. Ha nagyon akarja, és nem nagyon nehéz természet, akkor van rá esély sztem.
2011. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!