Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le a barátom testvére?

Miért néz le a barátom testvére?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt, a testvéreit és a szüleit is ismerem már néhány hónapja, úgy érzem hogy jóban vagyunk és mindig szívesen látnak engem is, azonban az egyik húgán azt érzem hogy nem igazán kedvel, sőt, lenéz. A barátom azt mondja hogy ő kb. mindenkivel ilyen, nagyon magának való, ritkán enged magához közel embereket és a családjával is gyakran bunkó. Velem sokszor kedvesebb, mint a testvéreivel, engem nem ugráltat, ritkán parancsolgat és többször kölcsönadott már nekem ruhákat ha valami sürgősen kellett. De azt vettem észre hogy gyakran szóba hozza a fizetést, a végzettséget és leszól kb. mindenkit, a barátomat is, hogy "csak" 330 000-ret keres, engem meg főleg, mert hogy pedagógus vagyok és hogy abból nem lehet megélni. A barátom múltkor közölte vele hogy én annyit fogok keresni, hogy simán el tudnám tartani kettőnket, ha arra kerülne a sor, mert felvettek egy BME-s mesterképzésre (számítógépes és kognitív idegtudományra), de a húga erre is azt mondta hogy egy kutató egyáltalán nem keres jól. Én nem azt néztem egyetemre jelentkezés során, hogy meggazdagodjak a diplomámmal, sose mondtam a lánynak ezt, ezért nem értem hogy miért jön folyton ezzel. Mintha azt akarná belénk sulykolni, hogy mi sosem fogunk jól élni, amit én kétlek, gyógypedagógusként is simán ellennék, BME-s diplomával meg főleg. Ő elég pénzközpontú, jó ideje nem volt már barátja, mert csak jól kereső, jóképű, 190+ centi magas férfiakkal hajlandó ismerkedni. Ő 300 000-ret keres frissdiplomásként. Tényleg a végzettségem miatt néz le, vagy csak az zavarja hogy neki nincs kivel terveznie és próbálja azt mutatni hogy nekünk se jobb? Esetleg fél hogy a bátyja hamarosan elköltözik a közös albérletükből miattam? A mesterképzésemet is lenézi. A húga egyébként 2 évvel idősebb nálam. Alapvetően nem érdekelnek az ilyen dolgok, mindenki úgy él ahogy tud, viszont mostanában már kezd ez zavarni, mert kb. minden héten szóba jön ez, mintha valami buta lány lennék, aki csak pedagógusnak jó, ellenben ő milyen tökéletes.

Bocsi hogy kicsit hosszú lett, de direkt írtam bele sok részletet, hátha így jobban tudtok válaszolni.



2020. aug. 21. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert szarul keresel.
2020. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szóval egy kutató nem keres jól? Tőlünk most ment el valaki erre. 400 ezres nettó fizetését hagyta itt a gyárban.
2020. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem azt írta az egyes, hogy egy kutató keres szarul, hanem a fő kérdésre válaszolt.

Miért nézi le a csajszi? Mert (szerinte) szarul keres. Ezt maga a kérdező írta le, csak nyilván kell a visszajelzés, hogy nem benne van a hiba.

2020. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Huhh, a 3-400 ezres kis fizetéssel hányan lenézhetnék azt a leányzót is.

Nagyon buta, ha ez alapján szelektál.

2020. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Sőt, már csak azért is, hogy egyáltalán "fizetése" van, nem a maga ura. Az ilyen személyiségre nem tudom, hogy miként hat a tudat: van főnöke.
2020. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább féltékeny, hogy ti boldogok vagytok, ő pedig egyedül van.

Persze lehet, hogy mindkettő közrejátszik, ha valóban annyira pénzközpontú.

2020. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy jelenleg nem keresek jól, de hát 22 éves vagyok, most diplomáztam, a nappalis mesterképzés mellett pedig örülök hogy tudok valamit dolgozni. Azért fura ez nekem, mert tudja hogy még folyamatban vannak a tanulmányaim, meg hát idősebb is nálam, ő se tartott előrébb 22 évesen. Csak próbálok mást belelátni, hátha nem emiatt néz le, mert ebben semmi logika nincs.
2020. aug. 21. 17:13
 8/15 Neurotech ***** válasza:
42%
Szóval miért viselkedik veled kevésbé barátságosan valaki aki másokkal még ellenszenvesebb? Ha nem aggódsz a lányért különösebben nem kéne ez érdekeljen téged, főleg hogy ahogy a 3leírta a választ megadtad a kérdésedben.
2020. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonymousreview60 ***** válasza:
79%
Ha ő sem tartott előrébb ennyi idősen, akkor a válasz annyi, hogy magával elégedetlen, és te vagy a boxzsák.
2020. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy szutyok gold digger.
2020. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!