Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagykorúsítás? Hogyan?

Nagykorúsítás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy hogy ehet azt megoldani,hogy nagykorúsítsanak,az nélkül,hogy férjhez kéne mennem?

17éves vagyok


2010. aug. 5. 10:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Olvastam, csak nem értem, miért ne lehetne? Hiszen ő az apa. Szerintem lényegesen egyszerűbb lenne a költözés szempontjából.
2010. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
gondolom, nem bízik meg apuciban...
2010. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekem magas hogy miért jobb ha anyuka +nagymama a gyám mintha az apuka lenne az

Vagy miért nem jó megoldás a házasság?

2010. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem bízik meg?Akkor miért lakik nála? Akkor minek szült neki gyereket?

Apuci hogy tudna visszaélni azzal hogy ő a gyám?

2010. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
vissza tud vele élni, mert kizárólagos felügyeleti jog jár hozzá, ha anyucit kidobja, az egy nyikkot nem szólhat, hogy nem akarja, hogy apuka nevelje a gyereket....az meg, hogy 15 évesen miért volt olyan hülye, hogy teherbe esett és miért nem lehet egy normális kapcsolatot kialakítani és bizalommal lenni a másik iránt, az az ő dolguk;)
2010. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Gondolkozni kellett volna nem lebabázni 17 évesen,hiába nagykorúsítank nagyon gyerek vagy még sajnos,amúgy meg menjetek be az önkormányzathoz,vagy a gyűműgyre,vagy keress egy jogászt vag ügyvédet.
2010. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Javíts ki kérdező,ha tévedek:a mostani párod nem a gyermek apja,te el akarsz költözni,de mivel anyukád a gyám,hiába egyezik bele a gyámhatóság,hogy te elköltözz,a gyereket se viheted magaddal.

Bizony a legegyszerűbb módja,ha vársz egy évet és kéred a gyámság megszüntetését.De azt vedd figyelembe,ha nem rendelkezel megfelelő lakhatással,jövedelemmel,akkor nem veszik le.

2010. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Kedves lepontozóbajnok, akár nullára is lepontozhatsz, sőt a se.ggedet is a földhöz verheted, mert akkor se lehet máshogy nagykorúvá válni, mint házasság útján. Engedtessék már meg, hogy egy 25 éve praktizáló jogász ezt jobban tudja!!!
2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

tegnap 13:26

a párom a gyermekem apja

2010. aug. 6. 13:39
 20/20 A kérdező kommentje:
És mindenkinek köszönöm a választ!!
2010. aug. 6. 13:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!