Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus feleség!? Mit...

Leszbikus feleség!? Mit tennétek, ha egy nap egyszerűen közölné a párotok, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy adott egy 4 tagú család. Apa, anya, kisfiú, kislány. Rendezett anyagiak, normális kapcsolatok. Majd egy nap a feleség bejelenti, hogy ő világ életében a saját neméhez vonzódott, de nem mert lépni. Most pedig elszánta magát, leszbikus oldalakon ismerkedik, ki akarja próbálni, hogy milyen ha "végre önmaga lehet". Nem hagyja el a családját, nem veri nagy dobra a döntését, de időt kér, hogy felfedezze önmagát. Egy ilyen szituációban mit tehet a férj? ( Aki amúgy tényleg szereti a feleségét. ) Hogy lehet "visszatartani" az asszonyt? Hogyan lehet "legyőzni" egy leszbikus szeretőt? Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 4. 22:28
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
53%

Olvasgasd ennek a kérdésnek a válaszait: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Egyébként volt egy ilyen ismerősöm, ott volt a 2 gyerek, minden, aztán bejelentette a feleség, hogy megismert egy csajt, minden tök buli vele, persze attól még élhetnek egy házban, meg nevelhetik a gyerekeket. Eleve szerintem undorító dolog egy leszbikus nőnek elcsábítania egy házas, családos nőt, akitől elvárja, hogy mindent borítson fel a hancúr miatt.

Én a helyedben azt mondanám, hogy akkor itt ennyi volt, húzz a francba leszbizni, a bíró meg majd eldönti a gyerekek láthatását. Ez drasztikus lépés lehet, de ha ennyire nem akarod elsietni, akkor megengeded neki, hogy kiszexelje magát valami nővel, viszont akkor a Te önbecslésed a föld alá csúszik.

32/N

2010. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szomszedsagomban van ilyen.A ferj 10 eve ki be jar a börtönböl,feleseg otthon a 4 pici gyerekekkel.Egyszer csak hallom a nö anyosatol,hogy a feleseg összeköltözött 2 csajjal,akikkel együtt elnek parkapcsolatban.Tavaly kijött a ferj a börtönböl,ujra terhes lett,aztan visszament a börtönbe a ferj es megszülettek az ikrek.Jelenleg a feleseg a 2 csajjal neveli a 6 gyereket.A 2 nö ugyanugy neveli a gyerekeket mintha sajatjuk lenne.
2010. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
76%
Én kétszer voltam terhes de nem kívántam meg egy nőt sem. Bocs de te most magadat akarod meggyőzni arról hogy ez átmeneti állapot? Egy normális ember sem lesz homoszexuális a hormonok hatására!
2010. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy még életedben nem szeretkeztél egy JÓT! 7 hónapja nem vagytok együtt? Semmi orális szex? Erről egyáltalán nem kell lemondanod, szerintem nem megalázó a nőknek. (nekem legalábbis egyáltalán nem, szeretem, imádom a párom). Szerintem masszázzsal, vagy bárhogy izgasd fel a feleséged és szeretkezzetek! Nem lehet hogy azért fogdul a nőkhöz mert te nem kényezteted?
2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
76%
Durván lefagynék, hogy ez eddig nekem hogyhogy nem tűnt fel.
2010. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
46%

Sok olyan ember van, aki hosszú évekig visel egy álarcot mire be meri vallani magának a homoszexualitást. Megházasodik, gyermekei lesznek, csak azért, hogy a világ szemében "normálisnak" tűnjön. És úgy tűnik szüksége is van rá, mert, mint megmutatkozik itt is, teli van a világ prűd, buta, álerkölcsökkel büszkélkedő emberekkel, akik igazából semmit nem tudnak az életről, csak amit beléjük neveltek és még életükben nem lépték túl a korlátaikat.

Igen, könnyen megeshet, hogy a feleséged valóban leszbikus és csak most merte bevallani magának, lehet, hogy csak múló szeszély, de te nagyon buta lehetsz, ha azt hiszed, hogy azért van ez, mert terhesség és szoptatás meg ilyenek :D mondjuk elég rossz lehet a kapcsolatotok is, ha azt hiszed, hogy az orális szex az nem jó. Szerintem emberek között, akik szeretik egymást nem lehet tabu a szexualitásban, nah mind1. Amúgy meg engedni kell, hogy ráébredjen saját magára a valódi érzelmeire, meg lehet ezt beszélni, nem pedig itt kérdezősködni, mint egy rinyálós p*csa, hogy jajj, mit tegyek... ez is sokat elárul a kapcsolatról mondjuk. Ha valóban olyan jó lenne, mint írtad meg tudnátok ezt felnőtt módjára beszélni, de úgy tűnik valamit elb*sztál kisapám...

2010. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első szám harmadik személyben maradva, feltételes módban : Tegyük fel,hogy a férj tehetetlen hülyeként cikáz fel-alá a neten, hogy megoldást találjon.Mert szereti a feleségét és mindenáron meg akarja óvni a családját! A családot, ami 4 főből áll. Se több, se kevesebb.

Várok még válaszokat, hiszen mindegyik tanulságos!

Találtam néhány elgondolkodtató dolgot, megköszönöm, ha ezekre is reagáltok!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2010. aug. 6. 03:29
 48/49 anonim ***** válasza:
70%
En ismertem egy ilyen csaladot. A no nem volt terhes, csak 3X evesen talalkozott egy novel a munkahelyen, akibe bele szeretett. Elhagyta a gyerekeit, ferjet erte, de visszament azota, mert a no dobta egy masik noert. Ha valaki homoszexualis, az tudja, nem 30 evesen derul ki. Az csak valami ideiglenes bolonderia, ha valaki mar csaladot alapitott es hirtelen elfogja ez az erzes...csak ki akar probalni valami ujat, mast, aztan alt. koppanas van ebbol. A ferj semmit sem tehet, nem is kell, aki nem akar maradni, nem lehet visszatartani es abbol mar nem lesz jo hazassag.
2010. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
70%

Hát azt hiszem az előző hozzászólások után érdemi választ talán tőlem kaphatnál, főleg mivel én is melegek népes táborát erősítem.


Az ilyen kijelentéseket, mint amit a feleséged is tett nem szabad félvárról venni. Ha valóban leszbikus, akkor maximum a gyerekkel tudod visszafogni, de legyőzni egy leszbikus szeretőt soha a büdös életbe nem fogsz.

Azért odatettem azt a "ha" szócskát, mert elképzelhető, hogy valóban csak terhességi hormonoktól pörgött így fel, mint béka a turmixban. Jelen helyzetben reménykedjünk, hogy ez áll a dolgok hátterében.


Másfelől:

Tekintve, hogy miket tapasztaltam én egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy valóban leszbikus feleséggel van dolgod. Nem egy olyan meleg van, aki heteroszexuális házasságban él, mert nem képes megküzdeni a társadalmi elvárásokkal. Mivel a melegek 90%-a "kaméleon" (ergó csak akkor tudod meg róla, hogy meleg/leszbikus, ha elmondja neked), így akad olyan, aki inkább úszik az árral. Majd feleség/férj mellől megy el "vadászni".


Azért egy ilyennel nem könnyű együtt élni, főleg akkor, ha ezt el is folytod. Aztán egy nap meg majd szét robbansz a sok feszültségtől. És az is lehet, hogy a feleségednél épp ez történt.

Egyébként a mai napig én is szoktam flörtölni az ellenkenző nemmel, s meglepő sikereket szoktam elérni. Persze van bennem annyi tartás, hogy azért senkit nem hülyítek, mert én képtelen lennék valakivel hosszú időn keresztül úgy együtt lenni, hogy nem szeretem. És igen, egy leszbikus/meleg is le tud feküdni az ellenkező neművel. A társadalmi, családi elvárások iszonyú nagy nyomásának és a beilleszkedés utáni vágy eléggé motiváló tud lenni.

2010. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!