Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus feleség!? Mit...

Leszbikus feleség!? Mit tennétek, ha egy nap egyszerűen közölné a párotok, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy adott egy 4 tagú család. Apa, anya, kisfiú, kislány. Rendezett anyagiak, normális kapcsolatok. Majd egy nap a feleség bejelenti, hogy ő világ életében a saját neméhez vonzódott, de nem mert lépni. Most pedig elszánta magát, leszbikus oldalakon ismerkedik, ki akarja próbálni, hogy milyen ha "végre önmaga lehet". Nem hagyja el a családját, nem veri nagy dobra a döntését, de időt kér, hogy felfedezze önmagát. Egy ilyen szituációban mit tehet a férj? ( Aki amúgy tényleg szereti a feleségét. ) Hogy lehet "visszatartani" az asszonyt? Hogyan lehet "legyőzni" egy leszbikus szeretőt? Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 4. 22:28
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
63%
Előző ismerősőm homoszex csak szülei hát konzervatívak,elvett egy csajt ,de nem bírta most válnak,szerencsére nincs gyerek,otthon szülei ledöbbentek,pedig ő már 16 éves kórátol tudta h a saját neméhez vonzódik csak voltak alibi női otthonra,simán férhez megy egy leszbi is ha olyanok a körülmények szeintem.
2010. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagy az édes hármassal, de ajánld fel neki, hogy bevesztek még egy nőt a 'buliba'. Ha csak játszik vagy maga sem biztos még a döntésében, akkor úgyse megy bele, ha meg igen... Végülis ha élvezitek mindannyian, az jó. Amúgy ne idegenedj el tőle, legyel vele teljesen barátságos, ne hagyd, hogy bezárkózzon, mert akkor rengeteg titka lesz előtted és nem tudsz se rajta se magadon segíteni.
2010. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

"Én is nagyon szeretem a párom de semmilyen félresiklást nem tudnék neki megbocsátani.És tudom,hogy ő se nekem.

Ne haragudjatok,hogy ezt írom de szerintem egy család alapja az erkölcsösség és egymás tisztelete.

Ha valaki kalandokra vágyik,ne alapítson családot. "


Egyetértek!

Mielőtt tovább hullámoznának a kedélyek, maradok E/3.


Ha a feleség jó anya, jó társ volt eddig, 34 évig heteroszexuális nő, akkor mi válthat ki leszbikusságot? A férj hogyan tudná ezt helyrehozni? Ti mit tennétek egy ilyen szituációban? Mert ugye a "Ha megcsalsz egy leszbi rib@nccal, akkor elvágom a torkodat!" - nem igazán megfelelő reakció.

2010. aug. 4. 23:24
 24/49 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek utolsóval, hogy egy család alapja az erkölcsösség.

Ha terhes a feleség, lehetnek hülye ötletei, de nekem is fura, hogy egy leszbi ennyi idő után jön rá, mi van. Amúgy meg ilyen világot élünk, még ha közhely is. Divat másnak lenni, divat erre nyitottnak lenni. Nem kellenek határok, mindenki önző módon csak a saját maga érvényesülésére figyel.

Ha most terhes a feleség, én a férj helyében megvárnám amíg megszül az asszony. Terhesen csak nem kezd bele új/leszbi kapcsolatba, utána meg talán nem fog ennyire unatkozni...

2010. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
A többesben való szexről annyit, hogy tegyük fel, hogy a férj anno bohó ifjú korában kipróbálta és tetszett neki, de NEM AZOKBÓL a csajokból vett egyet feleségül. És már elnézést, de ki szeretné azt, hogy ugyanazzal a szájjal puszilgassák a 1,5 éves gyerekét, amivel előző este egy ki tudja milyen tetves,gombás p.nát nyaltak ki? (Sorry, ez erős volt, de talán átjön a lényeg.)
2010. aug. 4. 23:30
 26/49 anonim ***** válasza:
50%
imadkozok erted
2010. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
82%
A leszbikusok többsége is monogám, tehát nem tudom, milyen idióták ajánlgatják itt a hármast.
2010. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
70%

Mikor szült? Szoptat még? Attól kifordulhat önmagából. És ezesetben segíthet a szoptatás abbahagyása.

Ha nem a hormonok okozzák, akkor tényleg nem az, akinek eddig mutatta magát. Szerintem sem megoldás a "grupi", egy házasság nem erről kéne, hogy szóljon. (Szép példa a nem olyan régen itt futott sztori, hogy egy ilyen alkalommal teherbe esett az egyik feleség, csak épp nem tudta a férjétől, vagy a másik páros fiú tagjától...) Ha nagyon komolyan gondolja, csinálni fogja, és azt hiszem, nem tudnék így mellette élni.

2010. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Senki nem beszélt arról, hogy ne legyen monogám, annyiról votl szó, hogy ajánlja fel. Lehet megijed a nő és visszautasítja, ha tetszik, akkor mondom úgy, hogy blöfföljön a férj.


Mellesleg a puszilgatós sztoriba nem gondoltam bele, azonban ha választanátok valakit (bár már egyértelmű számomra, hogy nem lesz 3as) akkor nem hiszem, hogy egy gombás micsodájú, igénytelen partner lenne az. Az hogy a férj fiatalabb korában kipróbálta, de nem olyan nőt vett el, hát ez van. Elvett egy lezbikust... Melyik a jobb?

2010. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
20%

Lehet a feleségednek csak jó szex kéne.És én a jó szexet nem a misszionriús pózra értem.Erkörcsmániásan nem lehet jót szexelni és kielégiteni egy nőt,akinek még valószínű a hormonjai is beindultak.


28N

2010. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!