Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus feleség!? Mit...

Leszbikus feleség!? Mit tennétek, ha egy nap egyszerűen közölné a párotok, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy adott egy 4 tagú család. Apa, anya, kisfiú, kislány. Rendezett anyagiak, normális kapcsolatok. Majd egy nap a feleség bejelenti, hogy ő világ életében a saját neméhez vonzódott, de nem mert lépni. Most pedig elszánta magát, leszbikus oldalakon ismerkedik, ki akarja próbálni, hogy milyen ha "végre önmaga lehet". Nem hagyja el a családját, nem veri nagy dobra a döntését, de időt kér, hogy felfedezze önmagát. Egy ilyen szituációban mit tehet a férj? ( Aki amúgy tényleg szereti a feleségét. ) Hogy lehet "visszatartani" az asszonyt? Hogyan lehet "legyőzni" egy leszbikus szeretőt? Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 4. 22:28
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
52%
Véleményem, hogy a fentiek legtöbbje teoretikus válasz. Csak érintettségi helyzetben lehet erre válaszolni, mert csak akkor lehetne azt az érzést (helyzetet) igazán átérezni, megélni. A többi fejtegetés csak a kívülállók "okoskodása."
2010. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

23:51 ez egyértelmű, de tudsz jobbat? Talán idetéved egy olyan nő/férfi, aki volt már hasonló helyzetben, talán nem... Hátha talál a kérdező legalább 1 hasznos választ a sok közül.



28N! Van benne valami!

2010. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
3%
Már nem azért kedved kérdező, de akkor ugyanolyan undorító, hogy azután puszilja meg a gyereket, miután a tetetves gombás faszodat szopkodta... nem vagy te egy kicsit túl bután konzervatív?
2010. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
16%
lehet előző náluk olyan szóba se jöhöt hogy orális szex. Erkölcsöséknél nem szoktak ilyen csúnya dolgokat művelni.
2010. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
23:54 - Azért is írtam, hogy a válaszok legtöbbje. Meg vagyok győződve, hogy ezek a kérdések, nem igazán tökéletes megoldást adó választ várnak az idegen nem-érintettektől, hanem elkeseredésükben ki akarják beszélni magukból a gondjukat. És erre ez a "fórum" nem biztos, hogy alkalmas...
2010. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Íme a sztori bővebben : egy 27 éves elvált nő és egy 29 éves férfi megismerkedik, az első randi délután öttől reggel hatig tart. Nem szexelnek, beszélgetnek. Mindenről. És rájönnek, hogy mennyire összeillenek. A harmadik randin egymásnak esnek, 1 hét múlva összeköltöznek. Két lakásban laknak, de gyakorlatilag együtt vannak, kivéve amikor dolgoznak. A férfi pár hónap után megkéri a nő kezét, aki igent mond. Döntenek, hogy akkor minek várjanak, minél előbb legyen gyerek - mind a ketten akarják. Az esküvőn már terhes a nő, így nincs lagzi,habos-babos ruha, csak ők ketten meg a két tanu.A két lakásból vesznek egy családi házat, felújítják, a férj 3 állásban dolgozik. Kiépítenek egy saját vállalkozást és belevágnak a második babprojectbe. Megszületik a kicsi, minden rendben, igaz nem volt könnyű szülés, macerás a két apróság, apa sokat melózik, hogy megéljenek, az anya a saját "boltot" viszi. Nincsenek sokat együtt, de azt minőségileg töltik. Majd egy este, miután anya a nagyot, apa meg a kicsit elaltatta, az anya nekiáll rendet rakni a konyhában, apa megy neki segíteni, amikor az asszony a férj szemébe néz : "Mondhatok valamit?""Persze.""De nem fogsz kiakadni?""Nem. De mi van?""Azt hiszem leszbikus vagyok.""MI???""Egész életemben vonzódtam a nőkhöz. Egy ideje nézegetek ilyen oldalakat,megismerkedtem a neten néhány csajjal.Nem akarok elválni, nem akarlak elhagyni, tényleg nagyon szeretlek, de ki akarom próbálni, milyen egy másik nővel.""Most hülyéskedsz?""Nem, véresen komolyan beszélek.Soha életemben nem tehettem azt amit akarok. Most végre eljutottam oda, hogy merem vállalni ezt a dolgot. Muszáj, hogy megtaláljam önmagam. Légy szíves ne ítélj el! Nem akarlak megbántani, átverni, a hátad mögött csinálni, szóval légy szíves fogadd el a dolgot, ne piszkálj ezért.Adj egy kis időt, hogy kipróbáljam magam. Nem mondom el senkinek, te se verd nagy dobra! Azután majd meglátjuk mi lesz.Szeretlek és fontos tudnom, hogy elfogadsz így is, hogy nem veszítelek el....Ne mondj semmit, majd holnap megbeszéljük, gondold át te is, hogy ez neked mennyire fér bele!" És otthagyja a konyhában az apát,felmegy aludni.
2010. aug. 5. 00:19
 37/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem hiszek a képmutató erkölcsös dolgokban. Az, hogy ki mire használja a száját, az magánügye. Nem egy apa van, aki nem azért nem "szopatja" a feleségét, mert prűd, hanem mert a maga módján ezzel tiszteli. Bocsánat, ha bárkit megsértek, de sokszor hallottam, hogy a nők közel sem rajonganak annyira az orális szexért, mint ahogy a pasik. Van aki a cigit teszi le, van aki a pókerről vagy a horgászásról mond le a társa kedvéért, van aki meg erről... Ennyi.

Ha két gyerek természetes úton való megszülése után is olyan kellemesen szűk marad az asszony hüvelye, hogy amikor orgazmusa van, akkor az fáj a férjének, ebben a helyzetben nem kell/lehet hazudni, hogy jó volt-e. Csak a tények beszélnek.

És rengeteg olyan helyzet van, ahol örömet lehet okozni a másiknak. Pl. egy jó masszázs, vagy bekrémezni a testét, megmosni a haját, stb. Szex nélkül is.

2010. aug. 5. 00:36
 38/49 anonim ***** válasza:
Szerintem csak biszex. Mellesleg, te, kérdező mit gondolsz erről? Képes vagy elfogadni és szeretni őt így is?
2010. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Nem kell álltalánosítani, igenis vannak nők, akik rajonganak az orális szexért, akár kapják, akár adják. Te részesíted ilyesfajta örömökben a feleséged? Lehet az hiányzik neki... Csak találgatni tudok és igen, nem csak a szexel lehet örömet szerezni a másiknak, de az sem elhanyagolható.
2010. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az férjnek az elfogadáson kívül van bármi más esélye?

1. Válás : kinek ítélnék a gyerekeket? Biztos nem a munkahelyről másodállásba rohangáló apának.És ez hogyan hatna a gyerekek személyiségére?

2. Tiltakozás, kibeszélés : a Gyámügy biztosan elvenné a gyerekeket egy kicsapongó, félig leszbikus anyából és a sokat melózó apából álló házaspártól. Faluhelyen hamar híre menne, a gyereket piszkálnák az oviban is.

Nincs más lehetőség, csak a képmutató falazás, hogy senki ne tudja meg.


Kb. 2 hete nem szopizik a kicsi. Lehet, hogy ez is közrejátszik?Gyakorlatilag 5 éve vagy terhes vagy szoptat az anya.

2010. aug. 5. 01:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!