Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt lehet hogy egy pár...

Mi miatt lehet hogy egy pár egyik tagja nem akar összeköltözi a másikkal?

Figyelt kérdés
Különböző kifogások vannak.
2010. aug. 4. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
nem gondolja komolyan,fél a kötöttségektöl,félti a szabadságát.sumákol vmit..
2010. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kifogások pl.:nem tudnának kijönni a pénzzel(tudnak spórolni ha kellés van is félretett pénzük)(1ik fél szerint),de szerintem ha mind a 2 dolgozik akkor simán meg lehet élni,úgy hogy fizetik a rezsit,és az albérletet.
2010. aug. 4. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mennyi ideje vannak együtt. Néhány hónaposnál természetes.Ám ha hosszabb idő után sem, akkor nem tervez hosszútávra ebben a kapcsolatban. Csak éppen nincs jobb.
2010. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vazul-néni válasza:
100%
Igen, azok is lehetnek amiket az előttem szóló mondott, de van még 100 magyarázat erre! Pl még túl koroainak érzi, és még azt gondolja, annyira még nem ismeri a párját... stb!
2010. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h meg bizonytalan es varni akar.Mindegyik azt hiszi, h jobbat kap mint ami van.
2010. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vazul-néni válasza:
100%
az 1. kommentre értettem az előttem szólót! :D
2010. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4éve vannak 1ütt,és mondhatni úgyis hogy 1ütt élnek,igaz szülőknél de ha az 1ik fél otthon van ,akkor a másik is megy vele.Remélem érthetően írtam le.
2010. aug. 4. 18:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval ha a lány megy a szüleihez,akkor megy a fiú is,és fordítva is így van ez.
2010. aug. 4. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy pénzkidobásnak veszi az albérletet?

Nem kell mindjárt rosszat gondolni ...bár ennek sok oka lehet.

Én pl. olyan férfival nem bútoroznék össze, aki nem képes otthon semmit sem csinálni.És tudod hogy ilyen, de ennek ellenére szereted. Ez egy példa.

De sok oka lehet, kérdezz rá. lehet hogy csak anyagi jellegű és nem a párkapcsolattal van gondja.

2010. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar még felnőni, ha nem laktok külön albérletben, akkor nem a tiétek az összes lakással kapcsolatos gond. Hány évesek vagytok?
2010. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!