Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » EZ még normális vagy már nem?

EZ még normális vagy már nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek tetszem, de mivel hogy most nyár van és mindenki nyaral nem találkozunk. Eddig is nézegetett-bókolgatott, de most kitaláltam hogy anyait apait beleadok: és még jobban szeretnék neki tetszeni, ezért:


-megcsinálom a német felsőfokot tanulok rá

-170/57 vagyok alakra de még elkezdtem diétázni, semmi finomliszt, cukor, fehérkenyér csak zöldségek, bébiételek, halak levesek

-elkezdtem magam formába hozni

-sminkelni és az összespórolt tanulmányi ösztöndíjamat (100.000.forintot) elköltöttem ruhákra.


Barátnőm szerint ez már túlzás, anyukám szerint meg ha eddig tetszettem neki ezután is fogok.


Hallottam hogy más lányok is tetszenek ennek a pasinak és én akarok a legjobban tetszeni. EZ normális?


Néha én is túlzásnak érzem ezt a sok mindent, de legalább szépnek érzem magam. Vagy ez már túlzás


Kicsit sajnálom hogy elszórtam az ödijamat elutazhattam volna belőle valahová...


2010. aug. 4. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, az igazi szeretetet és szerelmet az különbözteti meg az üres szavaktól, hogy aki igazán szeret, az olyannak szeret, amilyen vagy.

A másik ismérve, hogy nem fordít ki önmagadból.

Amit te művelsz, az nemmcsak túlzás, hanem beteges is.

Az elsővel ellentétben én nem érzem, hogy a legjobbat hozta volna ki belőled a sztori, szerintem inkább a legrosszabbat. Ennyi pénzt elszórni egy pasi miatt = soha meg nem térülő befektetés. Ha még a magad kedvéért csináltad volna, elmenne, de így...


Figyelj, én nem tepernék egy pasiért sem. Vagy kellek neki, vagy legyen boldog mással.

2010. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó hozzáállás. Egy nő mindig tud jobban kinézni!

Jobb, mintha elhanyagolnád magad, aztán meg itt siránkoznál, hogy nem kellesz senkinek. :D

Ha valamit el akarsz érni, igenis tenni kell érte, úgyhogy jól teszed, hogy cselekedsz, és aktívan teszel a céljaidért!

2010. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A diéta nagyon nagy túlzás! Pont jó a súlyod a magasságodhoz!!! Az ideális a 60 kg lenne, úh még vékonyabb is vagy. Én pl 170/70 vagyok, van egy kis pocakom, de nem érzem magam nagyon hájasnak.

A többi dolog viszont dícséretes! Lány vagy, adj a megjelenésedre és ne legyél üresfejű liba se! Amúgy ha nem is jönne össze a fiú akkor is a magad javára fognak fordulni a dolgok mert német felsőfok sokat ér, és lehet h más fiú felfigyel rád aki jobban megbecsül majd.

Sok sikert!

20/L

2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ösztöndíjat ruhákra költeni?? hát nemmondom.elég hüje vagy.. a többi még valahogy de mivan ha nem vesznek fel mert nincs pénzed?? és elcseréled az egyetemet egy pasira?? téged se az eszedért fognak árulni.:/
2010. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

hahh ez tanulmányi ösztöndíj, a tanulmányi átlagomért kaptam

II. éves egyetemista vagyok...és jól tanulok, szerintem rossz a szövegértésed.:)

2010. aug. 4. 16:41
 16/16 anonim ***** válasza:

énszerintem meg igenis, kellettek azok a ruhák! Egy darabig legalább normálisan fel tudsz öltözni. Most apránként veszed meg vagy egyszerre..így jobb mert tudod együtt hordani.

Az sose árt, ha szép vagy, és van nyelvvizsgád. Egy nő legyen szép!

2010. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!