Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » EZ még normális vagy már nem?

EZ még normális vagy már nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek tetszem, de mivel hogy most nyár van és mindenki nyaral nem találkozunk. Eddig is nézegetett-bókolgatott, de most kitaláltam hogy anyait apait beleadok: és még jobban szeretnék neki tetszeni, ezért:


-megcsinálom a német felsőfokot tanulok rá

-170/57 vagyok alakra de még elkezdtem diétázni, semmi finomliszt, cukor, fehérkenyér csak zöldségek, bébiételek, halak levesek

-elkezdtem magam formába hozni

-sminkelni és az összespórolt tanulmányi ösztöndíjamat (100.000.forintot) elköltöttem ruhákra.


Barátnőm szerint ez már túlzás, anyukám szerint meg ha eddig tetszettem neki ezután is fogok.


Hallottam hogy más lányok is tetszenek ennek a pasinak és én akarok a legjobban tetszeni. EZ normális?


Néha én is túlzásnak érzem ezt a sok mindent, de legalább szépnek érzem magam. Vagy ez már túlzás


Kicsit sajnálom hogy elszórtam az ödijamat elutazhattam volna belőle valahová...


2010. aug. 4. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon jó, hogy belőled ilyen tettvágyat hoz ki ez a fiú. Kétféle szerelem van: az egyik lehúz, a másik felemel. Úgy látszik, ez most az utóbbi. Még együtt se jártok, máris a legjobbat hozza ki belőled! Ha te is a legjobbat hozod ki belőle, akkor ideális pár lesztek! Hajrá!!!
2010. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Ne sajnáld az ödíjat, biztos örültél akkor, most meg legalább maradt időd ezeket megcsinálni! :) Ennek így kellett történnie!
2010. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy túlzás,nem normális.

És ha megváltozol és úgy már nem tetszel neki?Nem biztos,hogy,ami neked "jó formának" számít( -3 kiló) az még neki tetszik.

2010. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

T

Túl

Túlz

Túlzá

Túlzás

Túlzá

Túlz

Túl

T



Szóval túlzás,igen,jól látod!Ha eddig is tetszettél neki,akkor ne rontsd el..azt hiszi majd rólad,hogy megváltoztál,hogy nemcsak neki akarsz tetszeni,hanem másnak.

Az viszont nagyon jó,hogy lett önbizalmad.Ne hanyagold el magad,de azért 100.000 Ft-ból ne vegyél ruhákat,elég 40.000 Ft-ból is ruhát venni.A többit meg másra költeni,szép apránként.Vagy elrakni a későbbiekre.


Tetszeni fogsz neki,ne aggódj!:)

2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja most látom, ruhára. Jól tetted, csinos leszel, ezeket a ruhákat még 2-3 évig biztosan hordod, de lehet tovább is. Nekem van 10 éves nagyon szép ruhám is. Már nem növöd ki, jó döntés volt!

Egy fiatal lánynak fontos, hoyg csinosnak érezze magát. Lehet anyud elfelejtette. Kéne neki is venni valamit.

2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a bébiétel az már nem. Ne légy gebe azért!
2010. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzás.Főleg a ruhák meg a diéta.

De jó az hogy ennyi mindent ki tud hozni belőled egy fiú.

2010. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

bébiételben isteni finom a sárgabarackos-babakekszes. (csak onan tudom, hogy pici fiam tegnap azt evett s csak nyálaztam utánna :D) de egy felnőt embernek kicsit kevés, inkább párolt zöldséget egyél

100ezret ruhára költeni kicsit húzós, a feléből is lehetsz isteni csinos. Ne légy fanatikus de jó ha ennyire lelkes vagy és tetterős. sok sikert

2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát, ha most sem tetszel neki, akkor vmit nagyon félreértettél a viselkedésében. a súlyod tökéletes, ne fogyj belőle, főleg akkor nem, ha nincs értelme, mert nicns is rajtad zsír. feszesíts inkább... hát én feleennyit sem szórtam volna ruhára, bár ha minőségit vettél, akkor évekig jó lesz még.:)
2010. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Első dolog:: Mindig magadért kell szépnek lenni. Ha Te szépnek látod magad, más is annak fog látni.

Második dolog: Mi az esélye annak hogy így felfigyel abszolúte rád? Biztos? És ha tegyük fel elbolondítja egy másik csaj , Te meg ott állsz törött szívvel?

Amellett pedig ne egyél bébiételeket, mert nem vagy már bébi!

Rendesen egyél, mert még fejlődésben vagy!

2010. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!