Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor kezdeni?

Mit lehet ilyenkor kezdeni?

Figyelt kérdés
Apumnak van egy autója, arra újítás nevén ráköltött kb 1 millió FT-ot. Ma neki ment a falnak vele és összetört. Kb 300-350 ezer lenne megjavíttatni, csak nincs pénze rá (biztosítás nem volt). Úgy mondták sokan is, hogy jobban megérné eladni (kb 100-150 ezerért ha megveszik), csak akkor is kellene egy újat venni. Most abszolút maga alatt van, nagyon zokog. Mit lehet ilyenkor tenni?

2020. aug. 7. 00:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy kb 230 a fizetése, és abból a rezsi meg az adók sok mindent elvisznek
2020. aug. 7. 00:31
 2/4 anonim válasza:
100%
Attól függ mi és mennyire tört össze benne. Egyszer én is úgy összetörtem a Mazdámat hogy a szeméttelepen többet adtak érte mint az autókereskedő. 😂 Meg ha egyszer már összetörte később még más gondok is előjöhetnek az autón. De mint írtam ez a kártól és a kocsi állapotától függ.
2020. aug. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkához szükséges neki az autó, akkor erre hitelt kellene felvenni valahogy. Lelkiállapotától függ, hogy érdemes-e használt autót keresni vagy ezt javíttatni
2020. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent lehet tenni. Próbáld megnyugtatni azzal, hogy sokkal rosszabbul is végződhetett volna a dolog, és nagyon örülsz neki, hogy nem esett bántódása.
2020. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!