Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy mindig...

Elegem van, hogy mindig valaki itt van nálunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek de van 2 nagyobb tesóm akiknek már van gyerekük.

Állandóan valamelyikőjük itt van.

Az egyik bátyám ráadásul egy olyan nőt vett el akiknek volt már egy gyereke,bazi idegesítő,hangos, feszt kér valamit. A felesége leül a kanapera és a nagy seggevel elfoglalja a felet. A másik bátyám meg állandóan jön enni, estig itt ülnek.

Rohadtul idegesít, hogy itt sosenincs nyugi,mindig valaki itt van. Esznek,isznak,a kölykök vergődnek.

Ha nem jövök ki a szobából akkor a szüleim beszolnak hogy bunkó vagyok. Ha kijovok akkor őket kell néznem és a hülyeségeket hallgatnom.



2020. aug. 6. 18:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%
20. Nincs ebben semmi fura. Ahogy leírta, hogy nem bírja a gyerekek bömbölését és a stílusukat, teljesen érthető. És neki is betelhet a pohár, ha valamit nem csíp és mégis állandóan az van. Ráadásul piszkálják, hogy miért nem jön ki a szobájából, amikor ő teljesen jól megoldaná. Na, és még el sem engedik sehova. Itt más, ami fura.
2020. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Metionin ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy kérdező? Miért nem engednek el pl. futni, biciklizni, barátokkal fagyizni vagy ilyesmi? Velem is kva szigorúak voltak de kb. 12 éves koromtól elmehettem bicajozni meg kutyát sétáltatni a környékre.
2020. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az a véleményem, hogy a szülői ház azért baromira nem átjáróház. Én is begolyóznék a kérdező helyében. A felnőtt, családos testvérei, ha már külön laknak, mi a francért csinálnak állandóan felfordulást a szülői házban, nem tudom.

(Mondjuk én, mint szülő is agyfaxt kapnék ettől. De kinek mi.)

2020. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!