Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy mindig...

Elegem van, hogy mindig valaki itt van nálunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek de van 2 nagyobb tesóm akiknek már van gyerekük.

Állandóan valamelyikőjük itt van.

Az egyik bátyám ráadásul egy olyan nőt vett el akiknek volt már egy gyereke,bazi idegesítő,hangos, feszt kér valamit. A felesége leül a kanapera és a nagy seggevel elfoglalja a felet. A másik bátyám meg állandóan jön enni, estig itt ülnek.

Rohadtul idegesít, hogy itt sosenincs nyugi,mindig valaki itt van. Esznek,isznak,a kölykök vergődnek.

Ha nem jövök ki a szobából akkor a szüleim beszolnak hogy bunkó vagyok. Ha kijovok akkor őket kell néznem és a hülyeségeket hallgatnom.



2020. aug. 6. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Megvárod amíg 18 leszel, aztan jol kiszursz velük: elköltözöl.
2020. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
80%

Ismerős, nekem is borzasztó volt ezeket a dolgokat szinte nap mint nap megélnem, utáltam, hogy szinte mindennap jött hozzánk is valaki valamiért.

De valóban, ha elköltözöl, akkor megszűnik ez a dolog, csak akkor lehetőleg be ne engedd oda vendégségbe ezeket az embereket, nehogy oda is odaszokjanak majd. :/

2020. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
ha van külön szobád, nem olyan tragikus a helyzet- mondd, hogy dolgozol, tanulsz, egyedül akarsz lenni - ezért lebunkózni nem normális, engedd el a füled mellett. És tényleg tanulj a szobádban valami különleges jót - pl japánul mit szólsz? vagy gyakorolj egy hangszeren
2020. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

És anya is állandóan ide hívja őket. Pedig már sokszor mondtam neki, hogy ne.

Itt van medence, ha jó idő van mindenki jön ide én nem tudok nyugodtan lenni és kiulni.

De anyát nem erdekli. Nyári szünet van, most nincs mit tanulnom. Én szívesen maradok a szobamba de akkor utána azért vagyok lecseszve, hogy bunkó vagyok hogy nem jovok ki.

2020. aug. 6. 18:33
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Csak szólok, hohy nekik pont ugyanannyi joguk van ott lenni, mint neked.
2020. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is ez volt, utána meg én is elkezdtem mondani a hülyeségeimet egy eléggé... egyedi stílusban. Utána mindenki nagyon boldog volt, amikor szobámban maradtam.
2020. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

hát..a saját tesóm nem izgatna, nyugodtan kiülnék velük. a feleségével is.

Attól persze, kivoltam, amikor minden szomszéd idejárt, meg nagynéném, meg ezmegaz....de abbahagyták, mert pl egyiknek többször beszóltam, mert paraszt volt..

2020. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, baromira megértelek, hogy idegesít. Tényleg az van, hogy amint el tudsz helyezkedni majd, költözz el. Oda pedig majd az megy csak, akit te hívsz.
2020. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát az még nagyon sokára lesz. Hosszú évek.

Addig mit csináljak?

2020. aug. 6. 19:13
 10/23 Metionin ***** válasza:
83%
Ne menj ki hozzájuk. Abba sajnos nem szólhatsz bele, hogy ki jár oda, van aki szereti ha az otthona egy átjáróház, úgy látszik, anyukád igen. Viszont neked nem kötelességed hallgatni őket, szóval max köszönsz nekik aztán beülsz a szobádba. Mondjuk az elég gáz, hogy különélő felnőtt emberek estig ott ülnek, ráadásul családostól. Nekik nincs saját életük, saját programjaik?
2020. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!