Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kilépni egy rossz...

Nem tudok kilépni egy rossz kapcsolatból. Hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint 4 éve vagyunk együtt. Már nem érdeklődik irántam , teljesen ellaposodott a kapcsolat. Néha találkozunk (heti 1-2 max) és ennyi. A szex sem a legjobb, sosem volt tökéletes:(

Ezek ellenére imádom, állandóan rá gondolok, ha együtt vagyunk (mégha bunkózik is) imádom Őt.

Olyan vagyok mint egy vak kislány, aki rózsaszín ködben él több, mint 4 éve pedig lassan 21 leszek.

Nélküle nemtudok élni mégis el kell hagynom.

Mit tegyek? Lehet ezen javítani? Hogy tudnám elfelejteni azt aki 4 éve legfontosabb része az életemnek.


2010. aug. 3. 21:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem még mindig jobb kilépni egy rossz kapcsolatból.Ereszd el,járj nyitott szemmel és megtalálod azt aki jobban törődik veled,aki felnéz rád.Hisz előtted az élet.Mindent bele :)
2010. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%

Rossz a rosszal de még rosszabb nélküle!!

visszafogod sirni.én is szar kapcsiban voltam 4 évig,de roh.dt sz-rban,szétmentünk,és mégis megbántam.

2010. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Ő volt az első szerelem, ez sosem egyszerű. De muszáj kilépned, hiszen előtted az Élet. Nagyon fogod bánni, ha vele maradsz, hidd el. Ha tudtok üljetek le, és beszéljétek meg, hogy kifulladt a kapcsolat, stb. De csak megszokásból ne maradj vele. Rossz lesz nagyon, ez tény. De pár hónap, és rájössz, hogy megérte. Az első szerelem, mindig az első szerelem marad, de hidd el, hogy nem az utolsó! Sok sikert, és ügyes légy!
2010. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
gondolj az egész életedre, ahhoz képest 4 év semmi, viszont több is lehet ha nem szakítasz, az pedig már sok elvesztegetett idő. Am ha heti 1-2x taliztok nem lehet nagy szerelem részedről sem, ezt te is beláthatnád.
2010. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hát már 2. szerelem. De köszi aranyos vagy és tudom hogy igazad van de nem megy:(
2010. aug. 3. 21:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elszáll a rózsaszín köd, előbb utóbb kidurran a rózsaszín lufi is. 21 éves vagy, ha most nem lépsz, amikor még "csak" négy év múlt köt össze, később egyre nehezedd lesz. Ha már most tudod, hogy hosszútávon nem élnél vele, inkább szakíts. Az emlékek attól még emlékek maradnak, és az emlékeken keresztül mindig az életed része lesz.
2010. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem rajtam múlik az 1-2 , mindig dolgozik. A korkülönbség is nagy sajnos:(
2010. aug. 3. 21:51
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Ne kínozd magad, majd leszel erősebb is. Meg öregebb...

Vagy minden megváltozik, persze nem szokott.

2010. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
mekkora korkülönbség ha szabad kérdeznem?
2010. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Kezdj új életet új munka, sport, bulizás... Minnél több új emberrel talizol annál hamarabb talász mást vagy lesz egy új problémád ami megakkadájoza hogy vele foglalkoz.

Lépj tovább mert ez se vele se magaddal szemben nem fer.

2010. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!