Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes váltani, illetve...

Érdemes váltani, illetve kiszállni egy rossz kapcsolatból, ha már elmúlt a szeretet is?

Figyelt kérdés
Régóta őrölöm magam hogy lépjek vagy ne,mert 10 éves kapcsolat,közös ház,gyerek,aki 2 éves múlt.Lenne valaki akivel el tudnám képzelni a továbbiakban,de úgy érzem sokszor hogy még társ nélkül is inkább mint egy rossz kapcsolat.Nincs már köztünk testiség,ő nem él társasági életet,nem jár sehova a munkahelyén kívül,de még velünk sem jön el sehova,pl játszótérre sem,tehát alig vagyunk együtt.Úgy érzem szeretet sincs már és bevallotta neki sem jó így.A gyerek ami visszatart most még,de neki sem jó mert gyakran veszekszünk,veszekszünk,szeretetet egymás iránt nem lát semmit,még egy puszit,bújást simit sem soha,pedig az lenne szerintem a normális.Nem beszélve arról hogy rendkívül rossz természete van,a szüleimmel és a barátnőimmel is bunkó volt ,már nem is nagyon jár hozzánk senki emiatt.
2010. szept. 1. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem lépj, de csak ha van egy biztos hely ahová el tudsz menni a kicsivel.
2010. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ, csak kell egy kis bátorítás.Csak az elején rossz kilépni a megszokottból, aztán megy minden simán.Nem kell félni, a te életedről van szó és ha egyikőtök sem boldog,akkor normálisan el lehet válni.
2010. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velünk ugyanez volt. 12 éves kapcsolat, kisgyerek. Teljes érdektelenség az exem részéről irántam. Saját magával törődött, testileg nem kellettem neki. Nem jött velünk sehova, külön utakon járt. (Sportolt ezt, azt) Én nem akartam így elfonnyadni. Elváltam tőle 6 éve. 3 éve újra férjhez mentem, ezúttal az igazi másik felemhez. Boldogok vagyunk.
2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem,az anyagiakon kivül nincs más valóban közös dolgotok, hiszen a gyerekkel sem törődik. Biztos jobb egyedül, de nyugodtabban, mint kényszerűen együtt.Ha pedig van valaki, aki segit átvészelni a válás nehézségeit, én nem gondolkodnék a helyedben.Nem lesz könnyű mindent felszámolni és újrakezdeni, de ha már eljutottál idáig, jobb minél előbb.A családod is biztosan segiteni fog. A gyereknek sem jó a veszekedés légköre, minél kevesebbet hallja, annál jobb. sok sikert !
2010. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia a te történeted az enyém is. Kis különbséggel, kapcsolat 8 év, gyerek ami közös 15hónapos, és a lakás az enyém.

Most vagyunk a különválás kellős közepén (nem voltunk házasok), és amióta ezt megléptem, ANNYIRA boldog vagyok!


Acélozd meg magad, amíg a gyerek pici, könnyebb lesz elválni, utána már sokkal nehezebb!

Nálunk a terhességem alatt romlottak meg a dolgok, idáig küzdöttem, de beláttam, hogy felesleges már. Csak az időmet pazarlom :(

2010. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HA MÁR BIZTOS,hogy nincs visszaút,tényleg a szétválás a megoldás.Ha véletlenül egyedül maradnátok egy időre,meg tudnátok élni?
2010. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog ez,és én is tudom hogy ez nem mehet a végtelenségig,még húzom-halasztom.Meg tudnánk élni,mert dolgozom és gyest is kapok még 1 évig,plusz ugye a gyerektartás jönne ha különválnánk.Szerintem én is boldog lennék ha külön mennénk,ahogy a hozzászólóknak is sikerült,remélem nekem is előbb-utóbb.Köszi mindenkinek a válaszokat.
2010. szept. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!