Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszevesztem a tesómmal egy...

Osszevesztem a tesómmal egy nadrágon de ez anyukám rá is ki hatott mit tegyek? tobbi lent

Figyelt kérdés
Az volt hogy van egy biciglis nadrágom de a tesómnal volt a szekrényemben én pedig megtaláltam mondtam neki higy az enyém de rám amúgy kicsi és elmentem hogy belevagjak egy pissit a szárába hogy nem legyen szűk de a tesóm odajott és elvette én pedig szaladtam utána hogy elvegyem meg minden kimarata a kezem meg utogetettt de azttudni a tesóm rol hogy mindenért üt vág és anyukám már nagyon ideges lett mert a tesómmal állandóan veszekszünk. És kiment a gardrób hogy a megkeresse az ő nadrágját ami olyan volt mint az enyém és megtalálta de közbe pedig a tesóm meg azokat mondogatta hogy atkoltozik a szomszédba mert higy ő így jó úgy jó szerintetek jobban szereti a tesóm. A szomszédot amúgy aki a keresztanyukája? Mit tegyek most? Engem főleg azbant hogy a tesóm azt mondta hogy jobban szereti a keresztanyukáját mint az anyukáját

2020. júl. 28. 13:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%
A nadrágod vedd vissza, a többi meg ne érdekeljen.
2020. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mordori nyelven íródott, de én meg nem szólalok rajta.
2020. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!