Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszevesztem a tesómmal egy...

Osszevesztem a tesómmal egy nadrágon de ez anyukám rá is ki hatott mit tegyek? tobbi lent

Figyelt kérdés
Az volt hogy van egy biciglis nadrágom de a tesómnal volt a szekrényemben én pedig megtaláltam mondtam neki higy az enyém de rám amúgy kicsi és elmentem hogy belevagjak egy pissit a szárába hogy nem legyen szűk de a tesóm odajott és elvette én pedig szaladtam utána hogy elvegyem meg minden kimarata a kezem meg utogetettt de azttudni a tesóm rol hogy mindenért üt vág és anyukám már nagyon ideges lett mert a tesómmal állandóan veszekszünk. És kiment a gardrób hogy a megkeresse az ő nadrágját ami olyan volt mint az enyém és megtalálta de közbe pedig a tesóm meg azokat mondogatta hogy atkoltozik a szomszédba mert higy ő így jó úgy jó szerintetek jobban szereti a tesóm. A szomszédot amúgy aki a keresztanyukája? Mit tegyek most? Engem főleg azbant hogy a tesóm azt mondta hogy jobban szereti a keresztanyukáját mint az anyukáját

2020. júl. 28. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt most magyarul is, kérlek.


Tudod: vesszőkkel, értelmes kifejezésekkel, helyesen és követhetően leírva.

2020. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is: keress egy nyelvtan könyvet és alaposan tanulmányozd át.

Másodszor: Mi a f@sz van?

2020. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az nem világos, hogy tud a gardrób menni és miért van neki öve.
2020. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy?
2020. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

lefordítom, két tesó összeveszett egy gatyán, az anyuka próbált segíteni, közben a kölyök kijelentette, hogy ő jobban szereti a szomszédban élő keresztanyját, mint a saját anyját

és ez bántja most a kérdezőt

2020. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Mióta van a gardróbnak gatyája, azt hittem polca meg ajtaja van.
2020. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
#5, te egy hős vagy.... ettől független szeretném tudni, milyen nyelven van a kérdés...
2020. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂 honnan valósi vagy kérdező? Igazából nem nagyon értem a kiírást, de vicces ez az össze-visszaság! :D
2020. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy szög miatt a patkó elveszett.

A patkó miatt a ló elveszett.

A ló miatt a lovas elveszett.

A lovas miatt a csata elveszett.

A csata miatt az ország elveszett.

Máskor verd be jól a patkószeget!


Ti meg ne vernyákoljatok egy nadrágon :D :D :D

2020. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről az a Monika show jut eszembe, amikor mesélte a család sztorit és néha közbeszúrtak ilyeneket, hogy volt egy nagy fekete kutyájuk, meg nem volt lejárólapozva :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, a tesód szereti anyukádat csak mérges volt. Néha mindenhol veszekednek, szerencsére itt csak egy nadrágon, bekuljetek ki egymással egy szeressetek egymást :)

2020. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!