Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszevesztem a tesómmal egy...

Osszevesztem a tesómmal egy nadrágon de ez anyukám rá is ki hatott mit tegyek? tobbi lent

Figyelt kérdés
Az volt hogy van egy biciglis nadrágom de a tesómnal volt a szekrényemben én pedig megtaláltam mondtam neki higy az enyém de rám amúgy kicsi és elmentem hogy belevagjak egy pissit a szárába hogy nem legyen szűk de a tesóm odajott és elvette én pedig szaladtam utána hogy elvegyem meg minden kimarata a kezem meg utogetettt de azttudni a tesóm rol hogy mindenért üt vág és anyukám már nagyon ideges lett mert a tesómmal állandóan veszekszünk. És kiment a gardrób hogy a megkeresse az ő nadrágját ami olyan volt mint az enyém és megtalálta de közbe pedig a tesóm meg azokat mondogatta hogy atkoltozik a szomszédba mert higy ő így jó úgy jó szerintetek jobban szereti a tesóm. A szomszédot amúgy aki a keresztanyukája? Mit tegyek most? Engem főleg azbant hogy a tesóm azt mondta hogy jobban szereti a keresztanyukáját mint az anyukáját

2020. júl. 28. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"És kiment a gardrób hogy a megkeresse az ő nadrágját"

😂😂😂😂😂😂😂😂

2020. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Embereld meg magad és ne veszekedj többet a tesóddal. Anyukád pontosan tudja, hogy at csak indulatból mondta, de az, hogy te ilyen csúnya módon veszekszel a tesóddal ahelyett hogy összetartanátok biztos faj neki. Hogy mit csináljál?

Menj oda kérj tőle bocsánatot és inkább a saját viselkedesed fájjon!

2020. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
11-és vajon megtalálta???? 😁😁😁
2020. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Van gardrób a putriban?
2020. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A fa_szért veszekszel tesóddal egy olyan nadrágon, ami nem jó rád? Nem csodálom, hogy szerencsétlen "idegállapotban van" (ha már máúnika shó).
2020. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A Google Translate szerint cibbon nyelven íródott a kérdés... :D


Mindenesetre, ne veszekedj a tesóddal egy olyan nadrágon, ami amúgy sem jó már rád, a testvéred pedig kérjen bocsánatot anyukádtól, mondja meg neki, hogy az indulat hevében mondott pár olyan dolgot, amit nem kellett volna, de nem gondolja komolyan, yada yada yada.

Remélem, mihamarabb kibékültök! :)

2020. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Klingon morgásnak tűnik.
2020. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Adott egy nadrág, amit te kihiztál a tesódra viszont jó. Megtalálod a szekrényében, szóval gondolom ő meg el hordta volna, ellenben te inkább szétvágod, ami után még jól sem fog kinézni, gondolom a csak másé ne legyen elv értelmében.

És ezután a viselkedés után meg az faj, hogy a tesód mit mondott? Az fájjon anyukádnak, meccseljék le egymás közt, te pedig azután, hogy leszoktál arról, hogy más dolgaival foglalkozol. Mélyen szégyelld el magad és kérj bocsánatot anyukádtól az állandó veszekedésért.

2020. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a biciglisnadrágot sajnálom.
2020. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Íme, vigyétek ez az én nadrágom, mely szétvágatik érettetek. Íme ez az én gardrobom mely megkeresi a nadrágját ámen.
2020. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!