Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ridegek a jogász férfiak?

Ridegek a jogász férfiak?

Figyelt kérdés

Milyen társ, családapa és férj válik belőlük?

Saját jó vagy rossz tapasztalata van esetleg valakinek?


2010. aug. 3. 16:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Én nem azt nézem kinek mi foglalkozása. Nem tudom neked ez miért fontos annyira. Miért próbálkozol olyan embernél aki nem jön be? Miért fontos milyenek a jogászok ha úgyis fura?

És persze a foglalkozás alakít de nem olyan alap dolgokban hogy kedves, aranyos, rideg hanem ennél összetettebb...

Jogésszal nem volt dolgom de volt dolgom több egyforma végzettségű emberrel és egyáltalán nem hasonlítottak egymásra!

2010. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg buta gondolkodásmód, mert bár igaz hogy a foglalkozás megváltoztat, DE NEM CSINÁL UGYANOLYAN EMBERT mindenkiből. Ugyanis mindenkire MÁS HATÁST fejt ki.


Mi van ha éppen a nagy Ő, egy jogász? Te meg azért nem találkozol vele mert kerülöd a jogászokat mert azt gondolod, hogy "minden jogász ugyanolyan a foglalkozása miatt".

2010. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért változtatna meg a foglalkozás???? Tiszta hülyeség.

Ahogy már írtam én nő vagyok, jogász, és teljesen normális, olyan, mint mindenki más.

Lehet, hogy épp a te jogász barátod azért olyan savanyú, mert nem tudod felkelteni az érdeklődését....

2010. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ne haragodj, de általában a férfiak a harmadik vagy a negyedik randin le is akarnak feküdni a nővel.

Na ezt én nem fogom megvárni, ha már most is ridegnek látom.

A foglalkozás pedig megváltoztat mindenkit.

Hatnak ránk az emberek akikkel találkozunk, nem hiszem, hogy egy jogásznő egy utcaseprővel összeadja magát, csak azért mert az annyira jólelkű ember.

Vagy igen?

2010. aug. 3. 19:18
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki minket tanított általános jogi ismeretekre, rendes pasas. Büntetőjogász a pali. Amúgy örvendetes lenne, ha a jogásztjelölteknek felvételi előtt felmérnék a nyelvi késségüket, és a logikus gondolkodásra való hajlamukat. Mert sokan sem fogalmazni, sem gondolkodni nem képesek. Ez nagy hátrány egy olyan szakmában, ahol lavírozni kell a törvények közül, mert ugye a bonyolultabb jogesetek nem egyoldalúak, és a megoldásuk sem egyszerű. Megáll az eszem attól, hogy jogi karra való jelentkezésre nem kizáró ok a diszesség! Aki képtelen rendesen írni, olvasni, számolni, annak esélye sincs arra, hogy sikeres lesz jogászként. Arról nem is beszélve, hogy a kisdoktori cím megszerzéséhez is évekig kell v.hol gyakornoknak lenni, és fizetni annak az illetőnek, akinél gyakszin vagy. Ez bizony nem kevés pénz....
2010. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ridegnek tartod akkor miért írsz ki róla kérdést miért nem keresel mást? Mert nagyon úgy tűnik hogy neked egy pasi kell aki csinál neked gyereket aztán eltart és hát azért jó lenne ha nem verne... Kb ez jön le belőle... Ha nem tetszik akkor nem kell vele foglalkozni, ilyen nagy feneket keríteni neki. Nem azért rideg mert jogász hanem mert ilyen ember.
2010. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember párt választ akkor több aspektus miatt dönt amellett akit választ.

Ez egyrészt belső tulajdonság: mint említetted, jó lelkű valaki

Külső tulajdonság: jó képű, tetszik stb..

Szellemi tulajdonság: egy világlátás, hasonló gondolkodás,fontos az értelmi összhang


Az én páromnak egy érettségije van, és minden szempontból maximálisnak érzem. Nem cserélném le egy kollégámmal sem.

2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem sokat tudhatsz a férfiakról, vagy utálod őket, de egyáltalán nem akar mindegyik megfektetni a 3. randin. Rossz helyen ismerkedsz.
2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
69%

19:22-es fórumozónak annyit szeretnék mondani, hogy nem lehet kizáró ok az , hogy nem tud írni , olvasni, logikusan gondolkodni, és ez nem is probléma, ugyanis már az első vagy legkésőbb a második évben az ilyen képességűek kiesnek, mert képtelenek felvenni a tempót, megérteni az összefüggéseket.

A kisdoktorit pedig már az egyetem befejezésével megkapjuk, az államvizsgát követően.

2010. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
85%
És nincs olyan, hogy "kisdoktori". :)
2010. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!