Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ridegek a jogász férfiak?

Ridegek a jogász férfiak?

Figyelt kérdés

Milyen társ, családapa és férj válik belőlük?

Saját jó vagy rossz tapasztalata van esetleg valakinek?


2010. aug. 3. 16:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
nem attól lesz jó vagy rossz ember valaki, hogy mi a foglalkozása....vagy kifejezetten jól kereső jogász apucit keresel magadnak?
2010. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
43%

Én egyet ismerek, ő inkább beképzelt, nagyon büszke arra, hogy jogász, és majdnem minden más foglalkozást lenéz. Szerinte még az orvosok is "csicskák", stb., de a jogászok a társadalom urai.

De ő csak egy ember, nem biztos, hogy akire te gondolsz, az is ilyen.

2010. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A vérbeli jogászok nem ridegek, hanem behízelgők, képmutatók, nagyképűek és pénzéhesek. TIsztelet a kivételnek. Jó pénzeszsák lesz belőlük, aki tudja biztosítani az anyagiakat a családjának. Érzelmileg, erkölcsileg viszont nem képviselnek túl magas színvonalat. Elég sok jogászt ismerek, ebből szűrtem ezt le. Persze mint ahogy már említettem, kivételek mindig, mindenhol vannak.
2010. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
én többet is ismerek, és ha egy közös vonásukat kellene kiemelnem, akkor azt mondanám, hogy nagyképűek a semmire:)puhák és könnyen kiismerhetőek. De ez durva általánosítás. Biztos van kivétel
2010. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Akit megismertem annak a gondolkodásmódja rideg számomra.

Udvarias és kedves, de kicsit furcsa számomra, mindenre van válasza.

2010. aug. 3. 16:30
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Joghallgató vagyok, van pár jogászjelölt fiúismerősöm, van akivel már randiztam is, és arra jutottam, hogy nem hiszem, hogy még egyszer kezdek bárkivel az egyetemről. Akivel randiztam, a gólyabálon ismerkedtünk meg, megpróbált lefektetni, nem jött össze neki, elhívott randizni, kiderült hogy itt is csak a lefektetésre ment... A többiek között sokan el vannak maguktól szállva és irritáló stílust vesznek fel az első sikeres vizsgáik után, mások pedig egyszerűen képtelenek kapcsolatot kialakítani a sok tanulás miatt. Vannak persze normális srácok is, de ez inkább a kisebbség.
2010. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Akit megismertem már végzett, de nem tudom, hogy mennyire tud majd meghitt kapcsolatot kialakítani. Valamiféle fal veszi körül.

Nem tudom, hogy jogász férfihoz milyen típusú feleség illik?

2010. aug. 3. 16:45
 8/37 anonim ***** válasza:
Kérdező ez butaság. Az a férfi nem azért roged mert jogász hanem mert ilyen. Nem a foglalkozás alapján kell megitélni az embereket. Van legalább ilyen rideg emberek akik nem jogászok. És mit érdekel hogy milyen apa? Megismertél egyet, furcsa neked, de máris azt számolgatod hogy milyen apa és férj lesz belőle? Hát érdekes.
2010. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszadó mondata, hogy a sok tanulástól képtelenek a kapcsolatra, valóban helyt álló.

Ezt én is tapasztaltam az egyetemi évek alatt, de érdekes módon, csak a fiúk körében. A lányok megoldották a normális életet, soknak családja, gyereke volt.

Én is jogász vagyok, igaz nő, de melegszívű, barátságos és segítőkész. És nagyon imádom a páromat és a legfontosabb a család!

2010. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

*rideg

Ja és az miért baj ha mindenre van válasza? Valószínűleg mindenről van véleménye ami jó dolog.

2010. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!