Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti ezt engednétek,...

Szülők! Ti ezt engednétek, elítélnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném rövidre fogni. Szóval én egy 17 éves biszexuális lány lennék, egy pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, aki hát csak 14 éves és be szeretnénk mutatni egymást a szüleinknek, viszont félünk a reakciójuktól, de nem is azért elsősorban, mert mindketten lányok vagyunk, hanem inkább a korkülönbség miatt, hisz tudjuk, hogy ez így, hogy én 17 éves vagyok ő meg 14 így elég elítélendő a társadalom számára. 2 napja ki tettem ezzel kapcsolatban egy kérdést már egy másik kategóriában, viszont az a kérdés egy elég nagy veszekedésbe torkollott, pontosabban a válaszadók veszekedtek, így túl sok választ nem kaptam, ami hasznos lett volna a számomra, viszont mindenképpen szerettem volna több szülő, vagy tapasztaltabb ember véleményét kikérni erről az egészről, úgyhogy most ki tettem még egy kérdést.

Kérlek csak is a kérdésemre válaszoljatok és tartsátok tiszteletben a másik véleményét, illetve szeretném ha meg is indokolnátok valamilyen szinten, hogy miért engednétek, vagy hogy miért nem.



2020. júl. 21. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ebben az esetben inkább a fiatal lányt félteném. Sokan még 20on évesen se tudják eldönteni, hogy kik-mik és nem tartanám jó ötletnek, hogy bármivel is "megborítsd" a lelki világát. A te koroddal viszont semmi baj nincs. :)

Anyudként elfogadnám és megpróbálnék segíteni ahol tudok.

2020. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!