Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak felszínes,barátai...

Páromnak felszínes,barátai vannak akik nincsenek rá jó hatással?Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amikor velük találkozik, teljesen kikel magából.Ilyen műmájer, okoskodó emberek,csak a külsőségek számítanak nekik.Nem tudom,de ilyenkor teljesen más oldalát mutatja és ez sokszor galibát okoz köztünk és sokat veszekedünk ez miatt.
2020. júl. 18. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Foglald le, vagy a haverokat iskolázd le párszor 1-2 alkalom elég hozzá, ha nem veszi észre, hogy kikkel van körülvéve.


De elég ha benyögöd, hogy bajban vagytok, és segítség kell-egyből kiderül ki a haver. Pár nap és eltűnnek szó nélkül mint a kámfor.

2020. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

1+ *De elég ha benyögöd, hogy bajban vagytok, és segítség kell-egyből kiderül ki a haver. Pár nap és eltűnnek szó nélkül mint a kámfor.


Ilyenkor szépen, finoman, nőiesen be tudod mutatni, hogy azok az emberek akiket ő mondjuk tisztán a barátainak tartott, valójában egy élősködő senkiháziak, akik addig vannak, amig fizetnek nekik, meg vedelhetnek..de ha baja van-mint az ujjam egyedül marad.. No ilyenkor szokott egy férfi elkezdeni gondolkodni, hogy ki is valójában a valódi társ, barát.

2020. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát mond meg neki, hogy vagy te, vagy a haverok.


Nekem exem folyamatosan panaszkodott 2 barátjáról. Annyiszor, de annyiszor rákérdeztem, hogy akkor mi a f*sznak van velük?

Aztán közben persze kiderült, hogy nem is olyan szörnyűek, mint ahogy beállítja... csak ugye a cikizés addig vicces, amíg ő csinálja, de ha vele csinálják, az már nem poén~

2020. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz. Ha ilyen idióta, hiába üldözöd el a haverokat, lesz másik.
2020. júl. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is van egy ilyen haverja. Mindig fel kell vágni előtte, mintha imponálni kellene neki. Bármit mondunk, ő úgyis jobban tud mondani. Mindig különbnek akár látszani. Néha párom kicsit bunkó, amikor társaságba vagyunk. Mintha mostanában észre vette volna, hogy milyen és kevesebbet megyünk ki vele.
2020. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!